Page 9 of 79 FirstFirst 123456789101112131415161718193459 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #161

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Oklop View Post
    Pa kao radikalni islamisti od kojih neki jesu a neki nisu Mk drzavljani a ratovali su u Afganistanu protiv NATO-a. Malo mi je cudno ali ajde da vidimo sta ce istraga uraditi.
    20-ak ljudi su uhapseni medju kojima navodno i 4-ica ubica.

    Mada ne znam zasto bi onako ubili ljude, ako zele tenzije mogli su sacekati 2 dana i na uskrs opaliti neku crkvu sa 2-3 zolje i eto 20 mrtvih i do jutra vec pocinje rat.
    A mozda samo da odrzavaju tenziju, ko ce znati?

    Sacekacu kraj istrage ali ako su ih uhvatili (ubice mislim) onda je to super.
    Jeli su doticni Islamisti Albanci(meni cudno da imas Albanskih islamista, oni su po meni jedan od rijetkih balkanaca sto nefuraju religiju). Slavenski Muslimani, Goranci? Sve skupa mi je malo previse mind... ali eto

  2. #162
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    ma to su fore za javnost, kao nije etnicki motivisano vec verski, bacanje peska u oci posto ne smeju da otvoreno nista urade protiv siptara cak i kad se radi o hapsenju visestrukih ubica vec ide prica o radikalnim islamistima koji su kivni na makedoniju sto je slala vojnike u afganistan, smejurija, pa sto onda nisu ubili neke siptare kad i oni ucestvuju u toj makedonskoj vladi sto je poslala vojnike u afganistan, u stvari trebali su da ih ubiju tim pre sto su kao muslimani slali vojsku da se bori protiv drugih muslimana.
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  3. #163
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    Jeli su doticni Islamisti Albanci(meni cudno da imas Albanskih islamista, oni su po meni jedan od rijetkih balkanaca sto nefuraju religiju).
    To se odnosi samo na Albance iz Albanije.Ne secam se ko,ali jedan njihov vodja je jako davno izjavio da Albanci imaju samo jednu religiju-Albansku naciju.Ali totalno druga prica su ovi iz bivse nam SFRJ koji su uvek bili podlozni islamskom uticaju.

  4. #164

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    To se odnosi samo na Albance iz Albanije.Ne secam se ko,ali jedan njihov vodja je jako davno izjavio da Albanci imaju samo jednu religiju-Albansku naciju.Ali totalno druga prica su ovi iz bivse nam SFRJ koji su uvek bili podlozni islamskom uticaju.
    Hah, nemam neke statisticke podatke. Ali moj utisak je da. Pa i za ove iz exYu, da moze neki Albanac da bude "tradicionalan" tj jako konzervativan, i tkd i "religijozan". Ali u inostranstvu, takav jedan albanac, njemu je albanija #1, i uvijek ce da fura evropski stil oblacenja i muskarci i zene. I uvijek ce drugom siptari najvecem ateistu da pomogne. Dok za Bosnjake, nazalost nemogu isto da kazem, ali mi smo druga tema.

  5. #165

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Zbog toga mi je to sve skupa cudno. Da su Slavenski Muslimani... Bilo Bosnjaci, Sandzaklije..Goranci? i neznam koji jos postoje.. vjerovao bih.. ali albanski islamisti... to nestima skroz..

  6. #166

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    kad smo kod toga

    BiH: Dve trećine sarajevskih policajaca pozitivni na drogu

    SARAJEVO – Inspektor Odeljenja za borbu protiv narkomanije MUP-a Sarajevskog kantona DŽemal Murga rekao je da je iznenadnim testom utvrđeno da je na drogu bilo pozitivno 66 odsto testiranih policajaca u Sarajevu.

    „Pre nekoliko godina testirali smo tri policajca na drogu. Jedan je bio pozitivan na heroin i marihuanu, drugi samo na marihuanu, a treći je bio čist”, rekao je Murga za današnji sarajevski Dnevni avaz.

    On je rekao da ne treba da čudi to što je pre manje od mesec dana jedan od pripadnika policije Federacije BiH ubio devojku, jer policija ne radi psiho testove, i dodao da je u policiji bilo i nekoliko slučajeva samoubistava, o čemu, kako je naveo, svi ćute.

    Murga tvrdi da se u Sarajevu dnevno troši dva kilograma heroina i da u tom gradu ima oko 3.000 ovisnika koji se svakog dana drogiraju.

    On je istakao i da u BiH još ne postoji komisija za uništavanje narkotika i da bi nju trebalo da formira Savet ministara BiH na osnovu Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga, koji je usvojen još 2006. godine.

    „Toliko godina je prošlo, a na nivou BiH nemamo zakonskog osnova za uništavanje droge. Ne postoji ni akt koji određuje na koji način drogu treba uništiti. Zbog toga ta zaplenjena roba stoji u depoima ili kasama zapečaćena”, rekao je inspektor Murga.

    (Beta)
    Murga drot dogurao do glavnog pandura

    Tribal Total War

  7. #167
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    @garbage

    ti ocigledno slabo poznajes siptare sa Kosova...

  8. #168

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Djordje View Post
    @garbage

    ti ocigledno slabo poznajes siptare sa Kosova...
    To je moj dojam iz dijaspore, koliko je ispravan je nesto sasvim trece

  9. #169

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Barem troje imaju prezime koje zavrsava na "ic" ali albanska imena.

    Na slikama u njihovim foto albumima se vidi da su bili u UCK, i to mi je sumnjivo. Moja pretpostavka je da su oni zrtvovani od strane DUI-a (Alb. partije u vladi) jer ne zele tenzije (lepo je biti ministar sa tenderima) a ovo "islamisti" je kako bi se smanjile tenzije na etnickoj osnovi. Plus DUI odjebuje rizike za izbore a IVZ se ogradjuje od islamista kako bi mogli da ostanu mafija kao i MPC.
    U stvari to su obicni kriminalci i reketari i decu su pobili ili greskom ili zato sto su videla neki dil ili su ucestvovala u tom dilu pa je krenulo naopako. U svakom slucaju ako su ubice super sto su ih uvatili.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  10. #170
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Djordje View Post
    Nece Toma da postane predsednik,ima ljudi koji ce da glasaju za njega,al' su svi manje vise svesni da je to najveci prevarant...
    Ma za bilo koga glasajte samo ne za Tomu Grobara i Aleksandra Lazova Vucica i njihovu turbo-folk stranku! Prije bi glasao za Krkobabica i PUPS nego za doticnu dvojicu.

    Pa kao radikalni islamisti od kojih neki jesu a neki nisu Mk drzavljani
    Kako je smijesno sto mjesaju i uvlace Islam u sve ovo, cinjenica je da su sipci pocinioci i njihova je krivica, sad dodaju i taj "Islamski ekstremisti" naziv samo da bi sacuvali multi-etnicku sredinu i mir neki. Sto ne kazu da su pocinioci Albanci i nek daju ralzoge sto su to ucinili, a ne bez razloga uvlace Islam i Islamsku religiju. Nije fer!

    ma to su fore za javnost, kao nije etnicki motivisano vec verski, bacanje peska u oci posto ne smeju da otvoreno nista urade protiv siptara cak i kad se radi o hapsenju visestrukih ubica vec ide prica o radikalnim islamistima
    To i ja mislim.

    Da su Slavenski Muslimani... Bilo Bosnjaci, Sandzaklije..Goranci? i neznam koji jos postoje.. vjerovao bih.. ali albanski islamisti... to nestima skroz..
    Nisu ni jedni ni drugi ni treci, niti ima Islamski naslov veze sa ovim, to su pocinjeli Albanci iz njima znanih razloga, jeli da stvore nemire ili d aprovociraju, to nek se ispita.

    Murga drot dogurao do glavnog pandura
    Heh, ta pjesma je zakon. Imam jos uvijek svih 5 albuma Zabranjenog Pusenja, legende su. Dr Nele je kralj!

    Na slikama u njihovim foto albumima se vidi da su bili u UCK,
    Znaci bili su na Kosovu, e mora da su dobili po glavi lijepo tamo dok su bjezali i zapomagali NATO, NATO.
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  11. #171

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Za sada stojim na mojem misljenju da su ovo kriminalna grupa koja je te ljude pobila ili greskom, ili kao svedoke dila ili zbog tog dila. Onaj stariji covek je cisti svedok.
    Da su teroristi preuzeli bi odgovornost nekako. Ili se ogradili.
    A ako su hteli nemire nista lakse od napada na crkvu tokom uskrsa.

    E sad, ako su bili UCK a momentalno je na vlasti DUI ciji je vodja bio u ANA za vreme 2001 mozda su i politicki protivnici. Zadnjih par izbora su se u dominantno Albanskim mestima resavali kalasnikovima pa ovako smanje konkurenciju, ako su ovi pristalice drugih partija.
    A samim obelezavanjem njih kao "radikalni islamisti" lepo skrenu pricu sa etnickuh tenzija. Cak je i IVZ Makedonije u vise navrata upozoravala na radikale i vehabije pa ce ovako svi biti zadovoljni.
    Osim ubijenih i njihovih porodica.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  12. #172
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by pacco View Post
    Samo da vas pozdravim!
    Pratim vas.

    @saneel

    Tebi gramatika nije jaca strana...

    Nisam je ni učio

  13. #173
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Прес служба Државног Министарства унутрашњих послова Русије у Москви је званично објавила да је у петак 27. априла у 17:45 на Богородском аутопуту Анатолиј Лебед (Анатолий Вячеславович Лебедь) изгубио контролу над својим мотором (Кавасаки), ударио у ивичњака, затим пао и умро од задобијених повреда. Анатолиј је хтео овом вожњом да одтвори “бајкерску” сезону у Москви која почиње следећег петка. Возио је свој Кавасаки упркос чињеници да му је нога ампутирана. Лебед је изгубио ногу током једне од анти-терористичких операција у Чеченији.

    Руски војник и специјалац.
    Одликован посебним титулама 8 пута.
    Учествовао у 5 ратова (укључујући и Космет).
    Одликован директно од предсеника Русије.
    Одликован титулом "хероја Русије".
    Одликован титулом за храброст.

    Када су почели немири на Космету и НАТО бомбардовање, извадио је туристичку визу и ушао у Србију, где се пријавио у добровољце и борио на Космету.
    Стално је говорио да не може да гледа мирно како НАТО и запад нападају његову православну браћу.

    Слава му и хвала. Почивај у миру!




  14. #174
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Evo za yurija,sto se tice Albanaca.Protest u Skoplju u znak podrske uhapsenim sunarodnicima.

    http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...a+Skoplja.html





    Kad pogledam ovaj video,setim se reci koju moj matori cesto koristi:zgadija.

  15. #175
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Oklop View Post
    Za sada stojim na mojem misljenju da su ovo kriminalna grupa koja je te ljude pobila ili greskom, ili kao svedoke dila ili zbog tog dila. Onaj stariji covek je cisti svedok.
    Da su teroristi preuzeli bi odgovornost nekako. Ili se ogradili.
    A ako su hteli nemire nista lakse od napada na crkvu tokom uskrsa.

    E sad, ako su bili UCK a momentalno je na vlasti DUI ciji je vodja bio u ANA za vreme 2001 mozda su i politicki protivnici. Zadnjih par izbora su se u dominantno Albanskim mestima resavali kalasnikovima pa ovako smanje konkurenciju, ako su ovi pristalice drugih partija.
    A samim obelezavanjem njih kao "radikalni islamisti" lepo skrenu pricu sa etnickuh tenzija. Cak je i IVZ Makedonije u vise navrata upozoravala na radikale i vehabije pa ce ovako svi biti zadovoljni.
    Osim ubijenih i njihovih porodica.
    Izgleda da je kriminalna grupa kao sto kazes. Mada je nepravedno sto radi sipaca odmah osudjuju "Islamiste" ili ljude sto su posveceni vjeri. Zarad medju-etnickog mira sa spicima sto ga vjerovanto i ne zele toliko, osudjuju se i napadaju ljudi sto su nevini.
    Veca je opasnost i zlo Makedoniji od sipaca i njihovih ambicija nego od bilo kakvih Salafista ili "Islamista"!

    @Padrino
    Svaka cast tome Rusu, stvarno je heroj! I to jos odlikovan je titulom Heroja Rusije sto je njihova najveca titula. To su heroji pravi, svaka mu cast!!
    I za Albanske demonstracije u Skoplju, to su izrazi njihovog nacionalizma i nekih zelja sad da ponovo pokrenu alarmatno stanje i zategnu situaciju. To sto uzvikuju religiozne povike nema nikakve veze sa religijom i Islamom, samo to iskoristavaju jer neznaju sto drugo uzvikivati!
    Nasi i Makedonski Muslimani zajendo sa Turcima sto zive tamo bi bili protiv siptarske agresije i odma je osudjuju jer znaju da sipacke ambicije su sebicne kao i oni sto su sebicni i nemaju veze blage sa religijom!!
    Last edited by The Noble Lord; May 04, 2012 at 12:21 PM.
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  16. #176

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Evo za yurija,sto se tice Albanaca.Protest u Skoplju u znak podrske uhapsenim sunarodnicima.

    http://www.rts.rs/page/stories/sr/st...a+Skoplja.html





    Kad pogledam ovaj video,setim se reci koju moj matori cesto koristi:zgadija.
    sada znas koji osjecaj smo mi imali kada je odjedamput svugdje bila pravoslavna ikonografija i tri prsta

    inace... sta inace da se kaze... hebiga.. jeli ikom jos stalo da ovih etnickih pizdarija.. ovo je najsiromasniji dio evrope.. a ovo glavna tema... ekonomska kriza? anyone

  17. #177
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    sada znas koji osjecaj smo mi imali kada je odjedamput svugdje bila pravoslavna ikonografija i tri prsta

    Kakve sad to ima veze zivota ti.Ja sam ti samo prilozio dokaz da i oni znaju itekako da budu islamski ekstremisti,posto si ti bio ubedjen da su oni superiorni na Balkanu u tom (a)religioznom smislu.



    @Noble
    Slazem se,daleko od toga da su oni neki pravi vernici.Ali i kod njih se vidi sve vece prisustvo verskog ekstremizma,sto recimo pre nije bio slucaj.

  18. #178
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    @Noble
    Slazem se,daleko od toga da su oni neki pravi vernici.Ali i kod njih se vidi sve vece prisustvo verskog ekstremizma,sto recimo pre nije bio slucaj.
    Ja, znam sta kazes. Ali taj vjerski faktor je sad tamo ocigledno zloupotrebljen od strane vlasti i sad evo od sipaca!
    Nego, gledam Rassmusen i druge agencije po pitanju izbora u Srbiji, ne samo da ce 'Srpske Dveri' preci cenzus nego ce cak i dobiti preko 100.000 glasova najvjerovatnije!

    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  19. #179
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    Ja, znam sta kazes. Ali taj vjerski faktor je sad tamo ocigledno zloupotrebljen od strane vlasti i sad evo od sipaca!
    Nego, gledam Rassmusen i druge agencije po pitanju izbora u Srbiji, ne samo da ce 'Srpske Dveri' preci cenzus nego ce cak i dobiti preko 100.000 glasova najvjerovatnije!

    Oni su na putu da budu iznenadjenje,i moram da priznam da mi je drago da tako neka nova snaga moze da se probije,uz skromne resurse.Ali ipak su oni politicki jos nezreli,i bice potrebno puno vremena da izrastu u ozbiljniji faktor.

  20. #180

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Sva sreca nisam bio u ns tad .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •