Page 6 of 79 FirstFirst 123456789101112131415163156 ... LastLast
Results 101 to 120 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #101

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ali... neznam.. o cemu onda da se prica... jedino da ovo bude kao 4chan

  2. #102
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    Sanel zeli da se svadja, sa nevjernicima

    Mene boli kurac, ja se ovdje samo zezam...a ionako sam lud

    Inace je manje i manje.. Ali hebiga, nisu neke awesome teme,,, ista prica, po ko zna koji put
    Pa manje ljudi ima zbog drugih stvari,a ne zbog imena thread-a.Sad Tzar ispade neki nacista sto tera ljude.Kolko se ja secam,nekolicina clanova iz susednih plemena ovde je posle jedne zustre rasprave odlucilo da bojkotuje thread jer je postao previse srpski po njihovom misljenju,tako da je Tzar jednostavno rekao ok,i promenio ime.Posle su se ti clanovi vratili,i nikakvog problema nije bilo od tada.Ne znam sta dizete toliku frku oko toga.

    Sto se tice tema,pa teme nema.Zivi se od danas do sutra

  3. #103
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Vi samo o glupostima pričate. Politika, poljoprivreda, slaba muzika,.. Nije ni čudno što nikog nema ovde, .. da još ja odem, ovaj thread bi propao xD inače, jebote moja Barcelona ispade. Jednostavno, kad nije suđeno ne možeš ništa. Šteta,.. ali ipak smo najbolji

  4. #104

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Naravno to je tvoja verzija dogadjaja.Niko nikog nije ovde odjebao,jer da jeste ne bi dolazili vi svi ovde.Ja ne mogu da se setim nekog ko je prestao da dolazi ovde zato sto je oteran.Pa cak i sanel prospe koju mudrost s vremena na vreme ovde,o cemu da pricamo onda
    Opet ne bi skodilo da se vrati na "Ex Yu " . I da se zabrane neke nepotrebne teme ( tipa (gradjanski) rat iz 90'h ) .

  5. #105
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Kad ste vec zapeli,vise smisla bi imalo da bude "srpsko-hrvatski" thread,posto se ipak ovde radi o jezicima.A i nema smisla da se zove "ex yu" kad nas je 90% iz Srbije,smesno bi bilo.I jos nesto,nisam primetio na forumu "ex-Soviet Union" thread.Svi normalno pisu u threadu na Ruskom jeziku.

  6. #106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Kad ste vec zapeli,vise smisla bi imalo da bude "srpsko-hrvatski" thread,posto se ipak ovde radi o jezicima.A i nema smisla da se zove "ex yu" kad nas je 90% iz Srbije,smesno bi bilo.I jos nesto,nisam primetio na forumu "ex-Soviet Union" thread.Svi normalno pisu u threadu na Ruskom jeziku.
    Racinoalnost i balkan ne idu zajedno .Narocito u pitanju jezika i nacionalnog ponosa . Ja sam siguran da dosta bosnjaka ne zeli da dodje ovde zbog imena .

  7. #107
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pa iskren da budem,sa takvima nemam sta da komuniciram.Nece oni da postanu bolji ljudi ako se promeni ime threada.Sto se ne ugledaju na naseg druga Yurija koji je redovan ovde ?

  8. #108

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pa iskren da budem,sa takvima nemam sta da komuniciram.Nece oni da postanu bolji ljudi ako se promeni ime threada.Sto se ne ugledaju na naseg druga Yurija koji je redovan ovde ?
    Pa recimo da ima 50 srba i 50 bosnjaka i ocemo da svi budemo u istom thread-u , zar je ok da se zove "serbian " ?Pa cak da je i bosnjaka 30 .

    A i mozda misle da je ovde srpski nacionalizam "pozitivna "tema .

  9. #109
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Pa recimo da ima 50 srba i 50 bosnjaka i ocemo da svi budemo u istom thread-u , zar je ok da se zove "serbian " ?Pa cak da je i bosnjaka 30 .

    A i mozda misle da je ovde srpski nacionalizam "pozitivna "tema .
    Koliko znam,jedino Yuri piskara ovde manje vise regularno.Pacco i Saneel navrate kad se sete,i to je to sto se tice Bosnjaka(moguce da je jos neko svracao,ali se nije dugo zadrzao tako da sam zaboravio).

    Ako ima jos njih ovde na forumu,neka dodju ovde,predstave se,da se upoznamo,molim lepo,posle moze i da se menja ime ako treba.A ne sad mi da menjamo ime da bi se nekom potencijalnom Bosnjaku to dopalo.

    Meni je cela ta stvar oko imena totalno nebitna.Kakve veze ima dal se zove ovako ili onako thread ?Ni ovo sto se jednom promenilo ne bi se desilo da nije bila malo veca svadja.Tako da ne vidim zasto bi se vracali na predjasnje stanje i zasto bi se opet dizala frka oko toga.


    A i mozda misle da je ovde srpski nacionalizam "pozitivna "tema
    Pa nema sta da misle,kliknes na temu pa procitas i vidis sta se desava.Kao da razgovaramo o nekoj deci koju trebamo da pazimo i mazimo.Zato mislim da je celo ovo pitanje prenaduvano

  10. #110

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Koliko znam,jedino Yuri piskara ovde manje vise regularno.Pacco i Saneel navrate kad se sete,i to je to sto se tice Bosnjaka(moguce da je jos neko svracao,ali se nije dugo zadrzao tako da sam zaboravio).

    Ako ima jos njih ovde na forumu,neka dodju ovde,predstave se,da se upoznamo,molim lepo,posle moze i da se menja ime ako treba.A ne sad mi da menjamo ime da bi se nekom potencijalnom Bosnjaku to dopalo.

    Meni je cela ta stvar oko imena totalno nebitna.Kakve veze ima dal se zove ovako ili onako thread ?Ni ovo sto se jednom promenilo ne bi se desilo da nije bila malo veca svadja.Tako da ne vidim zasto bi se vracali na predjasnje stanje i zasto bi se opet dizala frka oko toga.
    Moja "poenta "je da ti bosnjaci nece biti privuceni dok se ne promjeni ime thread-a .
    Sta ces ovde dosta dolazi patriota i nacionalista (i ostalih idelogija ) , koji samo drkaju na svoju zemlju i nemaju strpljenja ili tolerancije za druge , ima li bolji primer takvog ponasanja od Mudpita i Tsardoms-a .

  11. #111
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Moja "poenta "je da ti bosnjaci nece biti privuceni dok se ne promjeni ime thread-a .
    Sta ces ovde dosta dolazi patriota i nacionalista (i ostalih idelogija ) , koji samo drkaju na svoju zemlju i nemaju strpljenja ili tolerancije za druge , ima li bolji primer takvog ponasanja od Mudpita i Tsardoms-a .
    Ne razumem.Sad mi trebamo da privucemo te koje sam podvukao ?Ja mislim da ako je nekome stalo do caskanja i zezanja,on sigurno nece da gleda ime thread-a.Pa kad sanelu nije mrsko da dolazi ovde,ili hrvatskim clanovima,zasto bi bilo sad ostalima ?Jedino Siptari fale,ali oni nemaju pravo na zalbu

  12. #112
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Tu je nekad bilo puno više naroda, Bošnjaka, Makedonaca, Srba, Hrvata, ... ali su otišli kad se je počeo furati "ravnogorski" stil. Ja ovde dođem tek tako iz navike. A to što je serbian topic je totalna budaleština.
    ps. bosanski jezik je autohton jezik priznao ti ili ne.

  13. #113
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by saneel View Post
    Tu je nekad bilo puno više naroda, Bošnjaka, Makedonaca, Srba, Hrvata
    I sad ih ima,samo redje.Imaju ljudi preca posla verovatno.Poenta je da niko nije oteran odavde na silu !

    ali su otišli kad se je počeo furati "ravnogorski" stil.
    A taman sam mislio da je ozbiljan post.Ovde se ne fura nikakav stil.Ja licno izbegavam da pricam ovde o toj temi,jer znam do cega ce da dovede,iako bi imalo mnogo toga da se kaze.Pa pobogu imali smo ovde i onog Mateja koji je otvoreno negirao Ustaske zlocine itd.Yuri koji fura svoj neo staljinizam,Noble Lord sa svojim Kurdima() itd.Tako da svako ima svoju pricu ovde.

    Poenta ovog threada je da covek moze da pise sta hoce(skoro,posto nas ipak spijuniraju ovi stranci).Jel se nesto promenilo od kad se promenilo ime ?Ne,i dalje mozes da pises sta hoces,i tvoje prisustvo je dokaz toga.


    ps. bosanski jezik je autohton jezik priznao ti ili ne.
    Naravno,i Hercegovacki i Crnski i Gorski.Ali nit imam snage,niti je vreme ni mesto da razgovaramo o tome ovde.

  14. #114

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    ps. bosanski jezik je autohton jezik priznao ti ili ne.
    Ja svo vrijeme pricam da se o tim glupostima ne prica . Nije mi jasno kako vas iz dijaspore takve gluposti okupiraju .

    Ne razumem.Sad mi trebamo da privucemo te koje sam podvukao ?Ja mislim da ako je nekome stalo do caskanja i zezanja,on sigurno nece da gleda ime thread-a.Pa kad sanelu nije mrsko da dolazi ovde,ili hrvatskim clanovima,zasto bi bilo sad ostalima ?Jedino Siptari fale,ali oni nemaju pravo na zalbu
    Nisam na tebe mislio s onim vec na 30% ovog foruma . Samo kazem da bi neko dosao treba mu mali "push" .

  15. #115
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Izgleda imamo i profesora ovde. Smiješno stvarno. A iskreno i jebe mi se. Pričaj šta hočeš.

  16. #116

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Izgleda imamo i profesora ovde. Smiješno stvarno. A iskreno i jebe mi se. Pričaj šta hočeš.
    Izvini sto ne zelim da ovde zapocinjete repetitivne svadje.

  17. #117
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Nisam tebe mislio. Haj laku noć

  18. #118

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Alaj ste se ispucali danas, svaka vam dala.
    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Vrjedjaju me vase price o srbiji . ( Na regionalnoj osnovi )
    Au, burazeru... Priče tipa ovih koje smo il padrino i ja vodili na prethodnoj strani?! Voleo bih da mi kažeš kako sam te ja ikad uvredio na bilo koji način, posebno pričama o toj Srbiji... Čekam odgovor, pa ću se potruditi da promenim ono što te "pecka", ako bude valjan i zasnovan na validnim tvrdnjama.
    Quote Originally Posted by Oklop View Post
    Srbi, braco moja.

    Ljubim i kumim vas da mi nadjete ovaku majcu. Dobra je za 1vi i 2gi Maj ali moze da posluzi za svako rostiljanje.

    XXXL ako moze posto sam malo krupniji. (2m i 120-125kg)
    Ahahah, odlična majica. A i ti si neki rmpalija, k'o od brda odvaljen, a?
    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    Jeli to Palmina stranka??
    Hehe, ma kakvi bre. Evo vidi, nevladina omladinska organizacija.
    Quote Originally Posted by Djordje View Post
    Jeste, brate. Volim tu pesmu.
    Quote Originally Posted by NekoGenijalan View Post
    -Jel vam ovi poniji idu na živce na TWC-u?
    -Jel neko ide na Metallicu 8. maja?
    -Koji mod sada igrate?
    -Kako i ko vas je navukao na Total War, kad ste otkrili modove i koji su vam omiljeni modovi?
    -Ko je bio sve banovan sa sajta od naših?
    -Jel znate da Noble ima najveću reputaciju (ovde) od ljudi sa ex-Yu prostora?
    -Šta mislite zašto je sve manje ljudi u kafani?
    -Gde je Tzar?
    Pa vidi, ja uglavnom visim samo na Tsardoms-u i ovde, retko zalazim u ostale delove foruma, pa te dosadne ponije retko i viđam. Moja devojka će možda ići. Koncert inače pada par dana pred njen rođendan. Ona ih voli jako, ja jok. Modove trenutno ne igram. Počeo sam da igram Shogun 2 u igraonici ovih dana i navukao se skroz. Za TW sam saznao tek kada je izašao Rome, video sam ga u toj istoj igraonici kod strica instaliranog na jednom kompu. On me zamolio da proverim da li ta i još neke igre koje su bile instalirane rade kako valja, pa sam ušao u Quick battle. Sećam se da je je bitka bila u pustinji, ja sam stajao na čelu Egipćana, protiv Julijevaca. I tako je rođena moja do sad neugašena ljubav prema TW serijalu. Modove nisam tražio do pre par godina, kad sam pokušao da nađem neki u kojem bi se našle naše zemlje. I tako nabasam na Tsardoms, koji i dan danas nestrpljivo iščekujem. Ne'am pojma ko je sve pojeo bananu, niti gde je Tzar. Bravo Noble. I na kraju - za kafanu: pretpostavljam da se ljudi povremeno smore, ili prosto imaju obaveza. Međutim, onaj kome je kafana bila iole draga, verovatno će se vratiti.

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    http://ijasamzaborisa.boristadic.rs/...a_detaljni/105

    Uh,posle one Ode Radosti i ovoga,mogu da kazem da imam dobar zeludac.
    Zašto bre oni imaju najgluplje promo-materijale???

    Ni ja ne vidim razlog za frku oko naziva thread-a...

  19. #119

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by clandestino View Post
    Hehe, pa zato ih i biju kad se otrezne
    Ma šutnu ih bre za stalno! I onda se uglavnom lepe za strance, tipa ovih naših građevinara.


    Edit: đe nam je bre DV???
    Last edited by Son of Serbia; April 24, 2012 at 09:57 PM.

  20. #120

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Al ste se raspričali

    Noblu ne mogu da odgovaram ne eseje, nemam ni vremena ni živaca..uglavnom Noble, isreno ti kažem o našoj politici rezonjueš kao ona plavuša iz spota Borisa Tadića Ebiga al je tako...Doduše, tu tendenciju sam primetio kod naših u imigraciji...ostanu zamrznuti u vremenu u kom su napustili zemlju. Ovim novima je kriv Miliošević i što radna nedelja ima ponedeljak (samo da se osvrnem na najbanalniji deo tvoje priče da je pogrešio i što nije "izdržao" još bombardovanje...pa ovi su posle par nedelja krenuli da rokaju civilnu infastrukuru kad su videli da ne mogu vojno...u Užicu (koje nije najgore pogodjeno, jer su sve fabrike ostale čitave) ni jedan most sa druge strane Zlatibora nije ostao čitav, nije bilo struje, telefona, vode u višim delovima...bili bi svedeni na kameno doba), ovim emigantima iz 50, 60 sve zli komunisti krivi...potomci ovih iz 1945. još vode gradjanski rat ..ovi iz 70oh 80ih bratstvo i jednistvo..I svi su užasno tvrdoglavi, zamrznuti u tom svom kosmosu kako su zapamtili stari kraj...Zaprepastio sam se kad sam u parohijskom domu naše crkve video veliki portret Petra II Karadjordjevića na glavnom mestu ...pa šta je taj uradio za narod i državu...100 puta više razloga tamo ima da bude portet mog dede i jednog i drugog nego tog idiota..Tako da..dijaspori treba da se zabrani glasanje, to je vrhunska glupost

    Ruskinje...eh...one su mnogo nezavisnije nego naše...ja sam bio sa jendom udatom, a druga je imala a dečka..Drugar mi je bio sa jedoom u BG..došla da studira u BG??! ..o završila ovde faks, veoma uspešna i otresita, a tad joj je dolazila i mladja sestra da studira...Srpski govori bez akcenta, više se oseća kod beogradjana akcenat (o dugrim krajevima i da ne priičam) nego kod nje..

    Ovo se zove Kafana...a u kafanu je svago dobrodošao..ne piše da je Srpska kafana kolko znam i nikad nije pisala, tako da ne svircajte
    Tribal Total War

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •