Page 2 of 79 FirstFirst 1234567891011122752 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #21

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    DV, skroz si u pravu i svakom je to jasno. Ali nekako su uvek oni koji resavaju raspolozeni protiv Makedonije.

    Npr. kad je na nagovor i podrsku Amera Makedonija priznala Tajvan izgubila je UN. Kina je udarila veto.

    Zasto je to uradjeno? Georgievski (bugarski covek) i Tupurkovski (americki) su to odradili da bi se povukao UN jer dok su oni bili tamo nije mogla da dodje druga vojska a posle njih je mogla. I dosao NATO da bombarduje vas. Svi su znali i cak govorili da smo sledeci ali su penzionizani ili ucutkani. Dosta Dimovska (bugarka rodjena) je kao ministar policija ladno izjavila da je zapadna Makedonija ne interesuje i cak je dala imena 100-ak saradnika policija Albanaca koji rade za drzavu jos iz vremena Jugoslavije i svi su oni pobijemi jedan po jedan u periodu 1998 - 2001.

    Kad su par pametnih diplomata 99-te godine sredili da Makedonija i Srbija potpisu dogovor oko razgranicenja kod Kosova, Americki ambasador nije izlazio danima iz zgrade vlade RM dok nisu nasi odbili. I sta sad? Kosovo se kurci oko par zaseoka i eto problema.

    Onaj general u Tetovu je penzionisan 99 jer je mnogo govorio i cak su ga proglasili "srbomanom" a covek samo iskren bio. Vratili su ga 2001 za Tetovo jer nisu mislili da nece uspeti, pa kad je sa 16 tenkova i nesto vojske pomeo govna i izbio na Kosovsku granicu odmah je opet penzionisan.

    Izdajice na vlasti, ko kod vas a alternative nema. Jebeno
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  2. #22

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Izdajice na vlasti, ko kod vas a alternative nema. Jebeno
    Pa pobite vlast .

  3. #23

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Pa pobite vlast .
    pobite vi.

    Rado bih ali posle ce opet isti takvi doci. Jos ce i "demokrate" da nas bombarduju uz podrsku NATO zemalja Albanije i Bugarske (koji nas "vole") a nasi "prijatelji" Grci sigurno nece pomoci jer nemaju leba da jedu a mrze nas isto ko i ove spomenute.

    Vi bi mozda pomogli (javna tajna je da je 2001 municija stizala ko pomoc iz Srbije, pa cak jedan moj rodjak policajac tvrdi da je jednom minobacacka podrska stigla sa Srpske strane granice u Kumanovskim regionu i spasila njegovo odeljenje) ali onda bi vas opet bombardovali. A svi oficiri iz 2001 koji su realisti su smenjeni ili penzionisani.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  4. #24
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    DobroVeče ne može da se vidi uopšte. Kao što vidiš svima su obrisani postovi a kad pokušaš da uđeš na link sledeče ti se pojavi:

    NekoGenijalan, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

    1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
    Izvini brate što si čekao. Svi tredovi sa preko 10.000 postova su obrisani, kao i oni čiji su modovi banovani i sl. To su uradili da bi sajt funkcionisao brže. Mada je meni manje-više sve isto.

    @ Oklop

    Šta misliš jel će sve da se smiri do leta? Trebao bih u posetu rodbini. A i baba i deda oće da se vrate u selo....
    Last edited by NekoGenijalan; April 18, 2012 at 06:50 AM.


  5. #25

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by NekoGenijalan View Post
    @ Oklop

    Šta misliš jel će sve da se smiri do leta? Trebao bih u posetu rodbini. A i baba i deda oće da se vrate u selo....
    To zavisi od nasih vlasnika. Inace ako se raspuca pocece sad na proljece cim prodju ove kise i hladno vreme.

    Ali i onda mozes doci, zavisi gde ti zivi rodbina.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  6. #26
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Okolina Struge, konkretno Vevčane. Možda si čuo


  7. #27

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Of, zajebano.

    Tu su nekoliko hiljada Makedonaca a u okolnim selima ima bar 10x vise Albanaca (za Vevcane konkretno govorim) ali 2001 su bili vrlo mirni a Vevcanci su prilicno opiceni ljudi.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  8. #28
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Znači tako. Još ću se ja čuti sa mojima.
    Znam da ima oko 3000 Makedonaca u selu. Nema šiptara. I znam da je u susednom Vraništu pola-pola.
    Uglavnom nije bilo nekih problema sa šiptarima osim sa ovima iz Velešta (ili su to Torbeši). Ne sećam se više.
    Ali 10x više Albanaca. To nisam znao.
    Inače jeste Vevčanci su malo udareni (naročito za vreme karnevala), ni ja nisam ništa bolji.
    Od toga da li će i kako reagovati zavisi od dve stvari:
    1. Da li će ih pustiti žene (one su glavne)
    2. Od količine alkohola u krvi (još nisam upoznao ljude sa većom (ne)tolerancijom na alkohol)


  9. #29

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Malo karikiram ali selo je opkoljeno sa skoro svih strana sa Albanskim selima. Mozda ne 10x ali u svakom slucaju ih jo mnogo vise okolo njih.

    Velesta su Albanci.

    Za opicenost sam mislio to sto su valjda jedini Makedonci koji su naoruzani vise od Albanaca. Kad su ovi iz Velesta nesto otkacili nije se niko osudio ni primirisati blizu Vevcana.
    Najbolje se cuj sa rodbinom.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  10. #30
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Hteo sam da čujem neutralno mišljenje. Svaki put kad se čujem sa rodbinom i ortacima uvek kažu dođi, ne smeju nam ništa. Sve ćemo da ih bijemo.
    A kad reče za oružja tako sam se smejao, istina je stvarno
    Sve neki polukrimosi ili krimosi. Pa i ona Čočoroska ili kako se se već preziva, što su je uhvatili da švercuje kokain je iz Vevčana. A dovoljan im je i najmanji povod da se pošibaju


  11. #31

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    O pa ti si tester,moder i imas veze sa makedonsko albanskom mafijom .

  12. #32

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ma da Oklop, to je očigledno da ubistvo nije naicionalno motivisano a taj ribar je bio na pogrešnom mestu i lividiran kao svedok.

    A pošto idu izbori, i jedni i drugi to koriste da ojačaju pozicije..S tim da naravno to ide više na ruku Šipcima...da ste stalno prave tenzije, da na kraju dobiju neku svoju republiku na zapadu, koju će mirno da optcepe pre ili kasnije, i to će na kraju i većina Makednoca da prihvati po metodi Kosova - koji će nam to djavo, samo nam pravi probleme a i tamo više nema mnogo Makedonaca (Srba)... Na ozbiljniji rat nema potrebe da idu, a to ne odgovara ni gazdama, jer ozbiljniji konflikt u Makedoniji, lako mogu da izgube iz kontrole i pretvori se u regionalni sukob gde će izgubiti dizgine iz ruku (Albanija, Kosovo, Bugarska, uleće i Turska, onda i Grčka...Srbija nema ni vojske ni snage ni energije za bilo koji rat ..možda budu slali nešto municije i oružja, mada je i toga malo šta ostalo posle uništavanja i "reforme" ). Sve su "vojske" u bivšoj SFRJ sveli na pomoćne trupe NATO-u, a jačaju samo lake speciljane snage i spec policijske snage za obračun sa gladnim narodom i demonstracijama....Tolko o suverenosti...

    Al sve je to velikosrpski tajni plan da se istrebe svi muslimani na Balkanu po Sanelu
    Tribal Total War

  13. #33
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Do sranja ce doci,to je neizbezno.Nadam se samo da ce Makedonci proci sa sto manje zrtava.

    Nego,verovatno idem sa faksom u Bihac,krajem maje.Ima li ovde neko da me uputi,sta ima da se vidi tamo,itd ?

  14. #34

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    ^^
    Aerodrom Zeljeva, i jedna zgrada sto je mix katolicke crkve i dzamije...

  15. #35

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    JEBO vam fakultet majku....

  16. #36
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Jeste,i ja kazem.
    Nego zar nije taj aerodrom unisten i miniran 1995. za vreme povlacenja vojske RS ?

  17. #37

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Jeste,i ja kazem.
    Nego zar nije taj aerodrom unisten i miniran 1995. za vreme povlacenja vojske RS ?
    Miniran je 1992 prilikom povlacenja JNA.

    A nije unisten jer je napravljen da izdrzi direktan udar atomske bombe pa se nije moglo, samo je onesposobljen ali mislim da se moze nesto videti. Valjda.
    ________________________________

    Nego jel ovo ozbiljno ili zajebancija?

    http://pressrs.ba/sr/vesti/vesti_dan...u+salatu!.html

    Srpska salata u restoranu Parlamenta BiH ne može da se posluži čak ni kao modifikovana šopska! Ova „diverzija“, koju su pojedini konobari primenjivali kad god su primali narudžbe zabranjene srpske salate i služili je tako što su vadili sir iz šopske, nije promakla šefu skupštinskog restorana u Sarajevu Rifetu Gaguli, koji je „neposlušne“ pozvao na raport i poručio im da se ni papazjanija od srpske salate neće jesti u tom objektu dok je on živ.

    Radnik restorana koji je insistirao na anonimnosti tvrdi da Savić ni prstom nije mrdnuo da srpska jela budu uvršćena u meni, u kojem dominiraju begova čorba, sarajevski ćevap, pa čak i bosanski gulaš, čije tajne sastojke po kojima je stekao to ime još niko nije dokučio. Dok gulaš bez bilo kakvih problema može da bude „bosanski" iako je nastao u Mađarskoj, salata ni po koju cenu ne sme da bude „srpska", pa se u tako pripremljeno jelo trpa sir u neograničenim količinama samo da konobari ne bi mogli da je „otrebe" i „prošvercuju" kao srpsku salatu.
    Da je veća šansa da se u Teheranu dobije svinjska šnicla nego srpska salata u restoranu Parlamenta BiH ovih dana se uverio šef kluba srpskih delegata Staša Košarac.

    On kaže da je ostao u čudu kada je njegov zahtev da uz ručak dobije i srpsku salatu dobio odgovor da „takvog specijaliteta nema na meniju".
    - Nisam mogao da verujem kad mi je konobar rekao da uopšte ne poslužuju srpsku salatu. Sigurno je da više neću ići u skupštinski restoran sve dok se neke stvari konačno ne regulišu i isprave. Neverovatno je da na tamošnjem meniju ne samo da ne možete pronaći srpsku salatu, već nijedan specijalitet iz srpske kuhinje! Nije problem ako naručite begovu čorbu, bosanski gulaš i slične stvari, dok za bilo koje jelo iz srpske nacionalne kuhinje u restoranu zajedničkih institucija nema mesta - ističe Košarac.

    ___________________________________________
    Last edited by Oklop; April 19, 2012 at 05:14 AM.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  18. #38
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Treba da trazi cetnicki pasulj sa srpskim kobasicama
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  19. #39

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Hehehehe.

    Gibanica je cetnicko jelo.
    Proja je partizansko.

    Izvor: CKM
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  20. #40
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Heh, ma ima to neka zahebancija sto sam davno cuo, kao u Minhenu je bila kafana " Papa '' gde se okupljala ustaska emigracija i onda ko od Srba hoce da bude faca medju kriminalinim gastarbajterima mora da ode kod Pape i naruci cetnicki pasulj sa srpskim kobasicana...
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •