Page 5 of 79 FirstFirst 1234567891011121314153055 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #81

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Kako ste svi skupa danas?

  2. #82
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ja nikako.
    Hehe, ja sam pre par godina bio u nekom kampu u francuskoj i tu naletim na neku ukrajinku tj. ona naleti kod mene u sobu i razbacimo mi neki razgovor koliko smo mogli da se razumememo jer ja pijan i lagano pod dejstvom nekih lekova a ona zna samo ruski, i tu ona izvali najjacu foru o srbima i rusima koju sam dosad cuo, tipa srbi su najbolji na svetu zato sto mogu da popiju kao rusi ali ne tuku zene toliko
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  3. #83

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    saneel - hvala brate, samo ti reci kad ti neštA treba.

    Yuri - ja vala prehlađeno... Upravo sam se nadozir'o lekovima.

    clan - otac mi je radio u Rusiji, a i rođak, i pričaju obojica kako su česte situacije u kojima žene izbacuju muževe iz kuće zbog pijanstva, čisto da damo i drugu stranu priče.

  4. #84

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Jel kod svakog ovo sumorno oblacno vrijeme bez sunca i kise ?
    Doduše, deluje kao da se Mind tako i oseća...
    Vrjedjaju me vase price o srbiji . ( Na regionalnoj osnovi )

  5. #85

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Srbi, braco moja.

    Ljubim i kumim vas da mi nadjete ovaku majcu. Dobra je za 1vi i 2gi Maj ali moze da posluzi za svako rostiljanje.

    XXXL ako moze posto sam malo krupniji. (2m i 120-125kg)

    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  6. #86
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Mislim da nije problem bio u Vojsci i MUPU,jer oni su i do Juna 1999. imali smesno malu stetu nanetu od NATO-a.Problem je u tome sto je NATO to skapirao,i okrenuo se "strateskom" bombardovanju,tj unistavanju infrastrukture,privrede,cak i "slucajnom" gadjanju civilnih objekata,da bi zastrasio civilno stanovnistvo.(i dugorocno su uspeli.I dan danas u Srbiji vlada bauk "Jao sta cemo ako nas opet bombarduje NATO,sravnice nas sa zemljom).
    U tome je i poenta, VJ i MUP zajedno sa dobrovoljcima su bil iu izvenrednoj poziciji sto se tice takticke slike ratista i vojno-tehnicki su bili dobro opremljeni i snadbvjeveni. I kad nisu mogli da pogode SRJ vojno i da slome otpor onda su se okrenuli tome "strateskom gadjanju" a fazon je u tome sto to stratesko gadjanje ne vodi nicemu i smao ti srozava reputaciju i vrlo vrzo bi morali prestati. Opet kazem nije ovo moja pretpostavka nego priznanje onih sto su vodili NATO kampanju! Takvo gadjanje civilno-industriskih ciljeva nemoze da bude uspjesno ni u Afghanistanu, Iraqu i Pakistanu a ne u zemlji jugo-istocne Evrope, fakticki sredisnje Evrope, srcu ujedinjene Evrope takoreci.

    To nije moglo potrajati jos dugo i htjeli su da prekinu nedje sredinom Avgusta jer bi kolapsovale vlade u Njemackoj, Holandiji, Italiji, Francuskoj, itd. Bombardovanje jednog starog Evropskog glavnog grada nije moglo ici beskonacno i sve sto je bilo do Milosevica je to da izdrzi, pa nije mi jasno kakve je to imo retarde i pacenike pored njega sto su prepali ko picke obicne, zar mu nisu mogli reci stvari u globali, ili je potpuno bio pod uticajem svoje bezumne supruge koja zivi u svom svijetu!!

    Sto se tice javnog mjenja na Zapadu,nije to toliko bila prepreka vojnoj intervenciji,koliko misljenje njihovih vojnih stratega.Imas na internetu analizu uradjenu valjda od Stratfora,koji su ustanovili 3 moguca scenarija.Ogranicena ofanziva iz Albanije na Kosovo(poraz NATO-a),invazija kroz Crnu Goru i Kosovo(ni poraz ni pobeda),i invazija cele Srbije iz Bosne,Madjarske,Albanije itd.I jedino u ovom zadnjem scenariju,NATO bi mogao da uradi nesto,ali samo uz koriscenje OGROMNIH snaga,i uz ogromne zrtve na obe strane.
    Vidio sam Statforove analize "what if" i slicno. Javno mjenje se pocelo okretati protiv bombardovanja i pale bi vlade u kljucnim NATO zemljama, to bi ostavilo samo US i UK sto bi raspolozeni bil iza dalja dejstva ali bi bili preglasani i prevagnula bi teza da se treba pregovarati. Za ta tri moguca scenarija, prvi je samo dolazio u obzir, potpuna vojna invazija iz Albanije i to opet nebi islo radi terena i jako slabe komunikaciske veze u sjevernoj Albaniji, najmanje bi trebalo 6-9 mjeseci priprema za taka poduhvat a oni vrijeme nisu imali! Invazija kroz Crnu Goru nije nikad ni bila planirana niti je bila moguca radi terena opet i samog fakta da je Crna Gora dio SRJ i sa agresivnom populacijom!

    Trecu opciju ti pominje Vesley Clark i sam kaze da bi bila apokalipticna jer zemlje u okruzenju nebi to dozvolile, logistika bi bila ogromna, NATO clanice nebi za to bile, druge zemlje svijeta bi bile protiv, otpor Rusije, Kine, itd, i na kraju kaze "lessons from history, you can't occupy Serbia just like that and be successful"! I na kraju krajeva, Evropa i mnoge zemlje svijeta nebi nikako dozvolile da se jedna Evropska zemlja napadne i okupira ko sto je bilo 1939-1945, to nebi proslo!!

    Da je Milosevic pogresno popustio,jeste,tu nema sumnje.Ali probaj da sagledas to iz njegovog ugla u to vreme.Kako je on mogao da zna da Zapad blefira sa kopnenom intervencijom ?Pa tako su oni prvo mislili da Zapad blefira sa bombardovanjem,i na kraju smo videli sta je bilo.Jednostavno,Milosevic je igrao na sigurnu kartu,i opet je uspeo da izbori za nijansu povoljnije uslove u odnosu na onaj ultimatum koji smo dobili u Rambujeu,gde bi Srbija izgubila i Kosovo,i postala bi NATO banana drzava.Tako da veliko hvala zasluzuju nasi vojnici i policajci koji su izdrzali sve to preko svojih ledja.Danas takav podvig bi bio nezamisliv,zahvaljujuci "demokratskim" reformama(citaj,unistavanja vojnih snaga i ostalih drzavnih institucija.)
    Popustio je pod pritiscima svoje odvratne supruge i gmizavim kukavicama koji su bili oko njega, picketine najobicnije. Nije mi jasno da nije imao pored sebe nekog trezvenog covjeka, otpustio ih je izgleda bio prije, samo je okupio kurave od ljudi oko sebe pa su mu glavu punili. Pi, a dolje sto su se borili ko heroji i ginuli mladici od po 25 godina, (moj brat od tetke je bio ranjen pored Maliseva u Maju 1999, i sad mu je pola lista na desnoj nozi odvaljeno i fali mu), a dje su oni sto su gore ranjeni i sto su izginuli dolje!

    To sto kazes Milosevic ja znao sta dolazi poslije Rambujea, i kad smo vec usli u rat ajde onda da ratujemo do kraja, nebi to bio rat sto bi trajao godinama ko prije, to bi bio kratki rat i pitanje je samo ko duze izdrzi. I znalo se da je prijetnja kopnenim napadom blef, sam je znao i rekli su mu mnogi iz diplomatskih krugova, i opet je popustio poslije 70 i nesto dana. To je nesto najgore sto se moglo uraditi, ili se predaj odma i prihvati ultimatum ili ratuj do kraja jer znas da su prednosti na tvojoj stranu u strateskom i taktickom pogledu.

    I kad je prihvatio taj Ahtisarijev plan ,pa to nisu mogli da vjeruju u NATO-u da je prihvatio, ni Blair ni njegovi generrali nisu mogli povjerovati da "Serbs have capitulated" nisu mogli jednostavno da vjeruju tako nesto jer su racunali i prihvatili su bili tu realnost da nece moci vojnicki da slome Srbiju i da se moraju vratiti pregovorima. Eto, ono sto je bila kakva-takva strateska i donekle takticka pobjeda on i njegova supruga su okrenuli u okupaciju Kosova, dizanje glave sipaca i ovo sadasnje stanje!
    Pi, kakvi su to ljudi, gade mi se!! Sarajevo je izdrzalo preko 1000 dana bombardovanja i rata, a Milosevic, njegova odvratna i gadna supruga i one picke sto su bile oko njega nisu mogli izdrzati ni pisljivih 4 mjeseca.

    Sestra mi je išla s Ujedinjenom Srbijom u Rusiju, na jezero Seliger, na neki kamp. Bilo je tamo sijaset nekih ruskih omladinskih organizacija. Dobila je i majicu:
    Jeli to Palmina stranka??

    Kolega(koji je isto zaludjenik za Srbiju) je isao na neki seminar pri njihovoj vojsci,i ispricao mi je da tamo od najnizeg cina,pa do generala svi imaju pozitivno misljenje o nama,
    To je tacno, Srbi su patili od tog kompleksa viktimizacije i zrtve pod Milosevicem, tipa citav svijet je protiv nas i slicno. To uopste nije tako, svi su navijali za Srbiju da pobijedi, za Srpsku vojsku sto je kao "underdog", niko nije ni znao ko su sipci zato sto su oni historiski nonentitet!!

    Bavite li se vi necim sto nije vezano za srbiju ?
    Heh, tako ti je to u kafani. Najostrije teme sa raspravljaju, ko u pravoj kafani. Nego ovo nije nista dok ne dodju Vlad i ostali!

    Wau, koje patriote. Jeste li spremni da branite "srpsku" zemlju u Bosni ako se zarati?
    Ljudima u Bosni je do rata ka do lanjskog snijega, dosta im je bilo. Ali u slucaju da sto bude imali bi voljnih ljudi na sve tri strane, to je takav mentalitet! A i radjena je geo-strategiska analiza za moguci rat u BiH i zakljucak je da bi ibo instantni rat koji moze da eksplodira u slucaju slabljenja EU, a do tada ni u kom slucaju!

    Ja nikako.
    Hehe, ja sam pre par godina bio u nekom kampu u francuskoj i tu naletim na neku ukrajinku tj. ona naleti kod mene u sobu i razbacimo mi neki razgovor koliko smo mogli da se razumememo jer ja pijan i lagano pod dejstvom nekih lekova a ona zna samo ruski, i tu ona izvali najjacu foru o srbima i rusima koju sam dosad cuo, tipa srbi su najbolji na svetu zato sto mogu da popiju kao rusi ali ne tuku zene toliko
    Clandestino brate lako cemo za pijane Srbe i Ruse, no jeli sto bilo tu noc sa tom Ruskinjom??..
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  7. #87

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Heh, tako ti je to u kafani. Najostrije teme sa raspravljaju, ko u pravoj kafani.
    Znam zato mi je malo muka te teme jer o tome cesto pricam sa kolegama u kafani i onda dodjem ovde i ista prica .

  8. #88
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Znam zato mi je malo muka te teme jer o tome cesto pricam sa kolegama u kafani i onda dodjem ovde i ista prica .
    Evo par tema, specijalno za Minda, a onda kad ih pročita verovatno će da ih iskulira...

    -Jel vam ovi poniji idu na živce na TWC-u?
    -Jel neko ide na Metallicu 8. maja?
    -Koji mod sada igrate?
    -Kako i ko vas je navukao na Total War, kad ste otkrili modove i koji su vam omiljeni modovi?
    -Ko je bio sve banovan sa sajta od naših?
    -Jel znate da Noble ima najveću reputaciju (ovde) od ljudi sa ex-Yu prostora?
    -Šta mislite zašto je sve manje ljudi u kafani?
    -Gde je Tzar?

    EDIT: I ko mi bre više briše postove, već sam par dana na 299, a postavio sam barem 3 od tada?


  9. #89
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Upravu si Padrino za italijane,uglavno oni cuvaju svrpsku svetnju po Metohiji,i vrlo je postuju,cak je i dosta italijana preslo u pravoslavlje,pogotovu onih koji su bili stacionirani u Peci. Inace i Spanci imaju slican odnos sa narodom,uglavno su svi romanski narodi tako postavljeni prema Srbima.

    Dobra je pesma Son,slusao sam jos neke pesme,svaka im cast.

    I ova je strasna...http://www.youtube.com/watch?v=CPXBY...eature=related

    edit

    @oklop
    Mislim da je to fotoshop,tu majcu je Puma tek skoro izbacila.
    Last edited by Djordje; April 24, 2012 at 11:16 AM.

  10. #90

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    A sta pricas ti Sanele, momci nisu nikoga vredjali, ako ti se ne svidja prica, nemoj se mesati, ti ces nekoga ovde da trolujes, daj bezi bre...

    Edit: nisam ni video da ima peta strana kafane

    -Jel vam ovi poniji idu na živce na TWC-u? Idu vala.
    -Jel neko ide na Metallicu 8. maja? Ici cu ja
    -Koji mod sada igrate? Ja igram EU III Meiou, ima godina dana kako nisam igrao Total War
    -Kako i ko vas je navukao na Total War, kad ste otkrili modove i koji su vam omiljeni modovi? Secam se kao klinac kad sam igrao Medieval I, svidelo mi se ime.
    -Ko je bio sve banovan sa sajta od naših? Bilo ih je nekoliko, najvise Yuri
    -Jel znate da Noble ima najveću reputaciju (ovde) od ljudi sa ex-Yu prostora? Noble je uvek argumentovan u svojim postovima, mozda zato.
    -Šta mislite zašto je sve manje ljudi u kafani? Tako je to po kafanama, ljudi dolaze i odlaze
    -Gde je Tzar? Mislim da je zauzet obavezama, kao i svi mi.

    Da malo procaskam sa tobom
    Last edited by Stevcho the Serb; April 24, 2012 at 12:01 PM.

  11. #91
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    clan - otac mi je radio u Rusiji, a i rođak, i pričaju obojica kako su česte situacije u kojima žene izbacuju muževe iz kuće zbog pijanstva, čisto da damo i drugu stranu priče.
    Hehe, pa zato ih i biju kad se otrezne
    Clandestino brate lako cemo za pijane Srbe i Ruse, no jeli sto bilo tu noc sa tom Ruskinjom??..
    Fora je sto ju je sevio moj ortak vece pre toga pa ona dosla da ga trazi al on nije bio tu, u stvari cela ekipa je bila otisla u pijanku a ja ostao u sobi posto sam bio nesto bolestan pa se onako u krevetu iznapijao ko budala i jos nesto, i bane ta riba da ga trazi , ja joj objasnim da nije tu a ona ajd kao da ostane sa mnom da mi pravi drustvo pa smo se tu raspricali, najjaca je bila scena kad mi se taj ortak konacno vratio mrtav pijan i prosao pored nje ni ne konstatujuci je, ja mu iz zajebancije dobacim '' jel mogu da je karam? '' a on '' ma karaj je '' i onesvesti se na krevetu. a i mogao sam da je karam da sam hteo, ali bromazepam jebe majku
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  12. #92
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    http://ijasamzaborisa.boristadic.rs/...a_detaljni/105

    Uh,posle one Ode Radosti i ovoga,mogu da kazem da imam dobar zeludac.

  13. #93

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    -Jel vam ovi poniji idu na živce na TWC-u?
    Tuzno je da sam se toliko navikao na njih da ih ne primjecujem .
    -Jel neko ide na Metallicu 8. maja?
    Preskupo . A i bice dosta iritantnih fanova .
    -Koji mod sada igrate?
    The Sundering

    -Ko je bio sve banovan sa sajta od naših?
    Ko nije ? (makar jednom )

    -Šta mislite zašto je sve manje ljudi u kafani?
    TWC generalno ima manje ex yu clanova a i zato sto pise "Serbian " ( sto me malo nervira ) pa se neki uvrede jer su njihovi jezici toliko razliciti .

    Evo par tema, specijalno za Minda, a onda kad ih pročita verovatno će da ih iskulira...
    "Iskulirao sam " .
    Last edited by The Despondent Mind; April 24, 2012 at 04:10 PM.

  14. #94
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    TWC generalno ima manje ex yu clanova a i zato sto pise "Serbian " ( sto me malo nervira ) pa se neki uvrede jer su njihovi jezici toliko razliciti .
    Nadam se da se zajebavas.

  15. #95

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Nadam se da se zajebavas.
    Onda su ti nade uslisene .

  16. #96

  17. #97

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Mind je upravu.. Prije se thread zvao juznoslavenski jezici... I kada je...onaj jedan moderator lik popizidio, i tokom jedan od prepucavanja, proglasio "srpski thread" o odhebao 'rvate i balije, tipa ovdje ste kao gosti, nakon toga je promet ne srba malo manji...

    Inace premalo je clanova nasih ovdje, a prevliki procenat ljudi sto furaju TW forove, imaju fetishe prema srednjem vijeku, pa se svede na neka drkanja povijesti.. mene boli kurac iskreno govoreci sta je bilo onda. mislim moze da bude zanimljivo.. ali jeli sam potomak Tvrtka him self... Trpimmira Lazara.. ili nekog anatoliskog turcina ili vlaha.. boli me spolni organ

  18. #98

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Prije se thread zvao juznoslavenski jezici...
    Ja bih volio da se to vrati .
    onaj jedan moderator lik popizidio, i tokom jedan od prepucavanja, proglasio "srpski thread"
    Ne znam kako sam ja to propustio , koji mu je k***c .

  19. #99
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    Mind je upravu.. Prije se thread zvao juznoslavenski jezici... I kada je...onaj jedan moderator lik popizidio, i tokom jedan od prepucavanja, proglasio "srpski thread" o odhebao 'rvate i balije, tipa ovdje ste kao gosti, nakon toga je promet ne srba malo manji...
    Naravno to je tvoja verzija dogadjaja.Niko nikog nije ovde odjebao,jer da jeste ne bi dolazili vi svi ovde.Ja ne mogu da se setim nekog ko je prestao da dolazi ovde zato sto je oteran.Pa cak i sanel prospe koju mudrost s vremena na vreme ovde,o cemu da pricamo onda

  20. #100

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Naravno to je tvoja verzija dogadjaja.Niko nikog nije ovde odjebao,jer da jeste ne bi dolazili vi svi ovde.Ja ne mogu da se setim nekog ko je prestao da dolazi ovde zato sto je oteran.Pa cak i sanel prospe koju mudrost s vremena na vreme ovde,o cemu da pricamo onda
    Sanel zeli da se svadja, sa nevjernicima

    Mene boli kurac, ja se ovdje samo zezam...a ionako sam lud

    Inace je manje i manje.. Ali hebiga, nisu neke awesome teme,,, ista prica, po ko zna koji put

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •