Page 10 of 79 FirstFirst 12345678910111213141516171819203560 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #181

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Kakve sad to ima veze zivota ti.Ja sam ti samo prilozio dokaz da i oni znaju itekako da budu islamski ekstremisti,posto si ti bio ubedjen da su oni superiorni na Balkanu u tom (a)religioznom smislu.


    .
    Nikakve, ali je ovo bila jedinstvena prilika da ti ukazem to.

    Iskreno, cudi me sve skupa. Ne da sam poznat u tim krajevima. Ali moja ocjena je bazirana na dijasporskim albancima iz tih krajeva.

  2. #182
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    sada znas koji osjecaj smo mi imali kada je odjedamput svugdje bila pravoslavna ikonografija i tri prsta

    inace... sta inace da se kaze... hebiga.. jeli ikom jos stalo da ovih etnickih pizdarija.. ovo je najsiromasniji dio evrope.. a ovo glavna tema... ekonomska kriza? anyone

    Da se albanci počnu držati islama samo malo više, bit će pravi. Samo je kod njih previše još sve to plemenski. Kad naprave korak napred i pređu te nacionalne i plemenske podjele, bit će pravi. Sad se i ja u puno stvari ne slažem sa njima.

  3. #183

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Sva sreca nisam bio u ns tad .
    Ko po tebi moze da promeni stanje u drzavi, ili sta? Najlakse je posmatrati sa strane i kritikovati, tako mozemo svakoga jebiga.

  4. #184

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    (̅_̅_̅(̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪ
    (̅_̅_̅(̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪ
    (̅_̅_̅(̅(̅_̅_̅_̅()ڪ

    PUŠENJE SKRAĆUJE CIGARETU!!!

  5. #185

    Icon12 Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Stevcho the Serb View Post
    Ko po tebi moze da promeni stanje u drzavi, ili sta? Najlakse je posmatrati sa strane i kritikovati, tako mozemo svakoga jebiga.
    Nerviraju me ta predizborna sranja koja god da je stranka u pitanju .

    Ali ipak kad su vec dveri u pitanju ovo sam procitao na sajtu dveri :
    Ови избори су заиста пресудни. На њима се не гласа само за политичке партије или покрете. На њима се, шта год ко о томе мислио, гласа за Христа или против Христа. И то је оно што би требало да буде јасно сваком православном Србину на Ђурђевдан 2012. Наиме, која год политичка групација у нас каже да Европска Унија нема алтернативу, та је на добром путу да нас поведе ка понору из кога нема спасења.
    http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nas...vim-srbima.php

    Toliko o dverima .

  6. #186

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)


  7. #187
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Nikad sipci nece da izadju iz plemena,procitaj kanon Lek Dukadjinija, bolje ces da ih razumes...
    Last edited by Djordje; May 05, 2012 at 12:03 PM.

  8. #188
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Nerviraju me ta predizborna sranja koja god da je stranka u pitanju .

    Ali ipak kad su vec dveri u pitanju ovo sam procitao na sajtu dveri :
    http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nas...vim-srbima.php

    Toliko o dverima .
    Zasto ti je to toliko cudno,ako je to pismo upuceno pravoslavnim vernicima ?

  9. #189

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ironija je kada nemas problema sa "glasanje za i protiv Hrista" a gadi ti se Allahiranje na ulicama

  10. #190
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    I meni smeta kad se mesaju politika i vera,al' jebi ga tako je...Samo je barem u nasoj okolin kod muslima to mnogo izrazenije,a padrinu se sigurno alahiranje ne gadi,nego siptarska zgadija,opusti se malo garbage,kao ove bakute.


  11. #191

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    jebiga, meni se gadi i siptariranje i pravoslaviranje i allahiranje.. ali nikako da prestane nazalost....

  12. #192
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Meni se gade samo siptari,za ostalo ne mogu da kezem da mi se gadi. Slazem se da vera i politika ne trebaju da idu pod ruku,al' tako je barem zadnjih 2000 godina (da ne idem dalje) i tako ce da bude,treba se samo prilagoditi.

    edit:http://www.imdb.com/title/tt2007993/

    ovaj film me je fascinirao,dugo nisam odgledao bolju stvar.

  13. #193
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    A meni se gade oni kojima su smrznuti mozgovi u zabludi zvani ateizam, nacionalizam, itd.

  14. #194

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by saneel View Post
    A meni se gade oni kojima su smrznuti mozgovi u zabludi zvani ateizam, nacionalizam, itd.
    Dodaj na to religiozne fanatike . A ateisti su vec malo previse sirok sloj ljudi ali i oni imaju svoje zaludjene kretene .


    Zasto ti je to toliko cudno,ako je to pismo upuceno pravoslavnim vernicima ?
    Quote Originally Posted by garbage dispenser View Post
    Ironija je kada nemas problema sa "glasanje za i protiv Hrista" a gadi ti se Allahiranje na ulicama
    Last edited by The Despondent Mind; May 06, 2012 at 12:53 PM.

  15. #195
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Djeste ljudi, sto se radi. Sta ono sa izborima, kakvi su rezultati?? Ja sam na mjestu u Kunar provinciji dje satelitski prijem mi nije dobar tako da nemam Internet conekciju jaku, nemogu cekirati sto se desava.
    Samo preliminarno sam vidio, DS ima vecinu odmah iza je SNS, a SPS-PUPS-JS najveci dobitnici izbora! I predsjendnicki idu u drugi krug.
    Djesu 4th Regiment i Clandestino da mi daju dobru analizu izbora, i moze li ko izbaciti listu sa rezultatima!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  16. #196

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ko je pobedio na izborima? Jel se zna sigurno?

    Nego kod nas se izgleda zakuvava opasno. Albanci protestuju zbog hapsenja ali to je vec tradicija kod njih. Pre 5-6 godina jedna budala je kalasnikovom pucao u srednjoskolce koji su igrali basket u Tetovu u ubio jednog a ranio nekoliko.

    Kad je uhapsen krenuli su opsti protesti Albanaca zbog hapsenja. Priznao covek, nasli pusku iz koje je pucano kod njega, ali eto.

    Konacno i na zalost moram reci da sa njima nema suzivota, ni za Makedonce ni za Srbe, Turke, Vlahe, Rome.......................
    Evo sa protesta jadni ugnjeteni albanci se brane od cak jednog automobila koji ih provocira krstom na retrovizoru valjda:



    Dok policija ne sme da naoravi nista.
    Albanci zele kolektivna prava ali izgleda i kolektivno oslobadjanje od odgovornosti. Svaka cast.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  17. #197

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    @ Izbori u Srbiji... LoL koga boli kurac jeli Tadic ili ili Grobar El Presidente banana drzavie.. Vas jedino moze spasiti neki Ljevicarski Nacionalizam(ali jedan gdje nezelite da "oslobodite/pomazate" zapadno od drine nego suradujete da komsijama)

    @ Albanci.. Makedoncima je jedino razumno da se odvoje od Albanaca.. Napraviti neku granicu. I onda natjerati svakog Albanca sto zeli da ostane u manjoj makedoniji da se asmilira. Posto Albanci imaju mnogo vise djece od Makera.. bolje izgubiti danas 25% Makedonije, nego sutra izgubiti cijelu... Ali albanci ce nahebati ako se nesmire. KOliko kod su danasnji srbi nesposobni olos i drek, albani su sto puta gori.. nije im pametno se toliko kurciti.. Oni su danas jedini sto su u plusu sa teritorijom nakon 90ih.. Hrvati u Nuli.. Srbi u minusu a Bosnjaci samo sto nismo nestali nakon sto je neko brdjanima dao da se pravoslaviraju..

  18. #198

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    E prijatelju, pametno zboris ali ne zele. Prvo oni bacaju "claim" na vise od 25% teritorije, drugo ne daju da se odrzi popis pa da se vidi koliko smo svi, i trece njihovi politicare ne zele da se odvoje.
    Sad su ministri, diplomate sa 25% gradjana u Makedoniji. Ako se odcepe premali su da mogu sami, znaci morace se spojit sa Albanijom ali tamo mogu biti samo lokalni politicari i gradonacalnici.

    Jebiga u grad izlazimo svi zajedno (Makedonci, Turci, Torbeshi, Srbi, Vlasi....) sexamo se medjusobno, decko i devojka razne vere i nacije i svi su OK samo su oni posebni.
    I jadni Cigani koje niko ne voli. Cak su ih ovi sto protestuju isutirali iz dzamije. Dosli ljudi da se mole al posto su Romi odma motikama po njima i isteraju ih iz dzamije. Sad mislim da mogu samo u jednoj ili dve da idu.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  19. #199

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Oklop View Post
    E prijatelju, pametno zboris ali ne zele. Prvo oni bacaju "claim" na vise od 25% teritorije, drugo ne daju da se odrzi popis pa da se vidi koliko smo svi, i trece njihovi politicare ne zele da se odvoje.
    Sad su ministri, diplomate sa 25% gradjana u Makedoniji. Ako se odcepe premali su da mogu sami, znaci morace se spojit sa Albanijom ali tamo mogu biti samo lokalni politicari i gradonacalnici.

    Jebiga u grad izlazimo svi zajedno (Makedonci, Turci, Torbeshi, Srbi, Vlasi....) sexamo se medjusobno, decko i devojka razne vere i nacije i svi su OK samo su oni posebni.
    I jadni Cigani koje niko ne voli. Cak su ih ovi sto protestuju isutirali iz dzamije. Dosli ljudi da se mole al posto su Romi odma motikama po njima i isteraju ih iz dzamije. Sad mislim da mogu samo u jednoj ili dve da idu.
    Dobro, ja onako lupetam. Znam da se njihovi politicari nezele odvojiti. Njihova jedina funkcija je valjda da destabiliziraju zemlje u regiji. To je to. I iza njih stoj nekome kome je stalo da na balkanu nema drzava, nego da vladaju mafijasi . Problem je oni su sada ufurani. Misle da su neko i nesta, a nekuze da bez Amerike, zavrsili bi kao sto to porucuje Porucnik Safet Pasic, sa karaule

  20. #200

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Epilog izbora u Srbiji: Narod je stoka. Sazeto

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •