Page 4 of 79 FirstFirst 12345678910111213142954 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #61
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Najezio sam se 'bem ti sunce.

  2. #62

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    ДВЕРИ

    Средњовековни српски жаргон за телесни отвор.
    - Мила моја Ангелија, да ти приповедам блуда, синоћ у ложници Прибислав ме мољаше веома да га припустим на задње двери, а не на предње, како је Господ заповедио.
    - И шта учини, грешна Росанда, припусти ли га?
    - Не припустих, Боже ме саклони. Рекох да сам нешто главоболна и заспала се прављах. Он устаде и оде некуда, вероватно рукоблуденије да почини.
    - Да срамотна ли збитија, госпо моја...



    Ovi na vukajliji su majstori. Ludi ali majstori.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  3. #63
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Sad pročitah

    Koji je JMBG Krkobabića?

    000000000001



  4. #64
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    hehe, rukoblud.
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  5. #65
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    U Game of Thrones samo se još jebavaju

  6. #66

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Lepo sam se nasmejao, padrino. "... Šekspir, rakija"

    Đorđe - hvala mnogo brate na tom videu. Slušao sam neke od pesama sa tog diska, ali nisam nikada video ovaj snimak iz ove emisije. Mnogo mi je značilo što sam ga odgledao.
    Najezio sam se

    Bojim se samo da nismo dostojni te njihove ljubavi... Valjda ćemo se jednom popraviti.

  7. #67
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Danas pricam sa jednom Ruskinjom koja je ovde na razmeni.Pricam joj o misljenju koje imamo o Rusiji i Rusima.Ona zna sve to,jer je vec sretala Srbe u zivotu,i kaze da njima to jako imponuje kad cuju da ih neko tako voli i postuje,jer kako ona rece,nemaju bas puno prijatelja u svetu ni oni,a ni mi bogami.

  8. #68

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Upoznao sam i ja jednu Ruskinju u Beogradu, isto je bila na razmeni, u gimnaziji. Marina se zove, iz Orenburga.

    Sestra mi je išla s Ujedinjenom Srbijom u Rusiju, na jezero Seliger, na neki kamp. Bilo je tamo sijaset nekih ruskih omladinskih organizacija. Dobila je i majicu:

    Ja je obukao kad sam išao na faks, pa šetao kraj Save. Sednem na klupu, kad evo ti te Marine - pita me jesam li iz Rusije. Onda joj objasnim otkud majica, pa malo pričali na ruskom pošto sam ga učio, ona se oduševila i tako. Prošetali zajedno do Ekonomskog, pa se razišli. Interesantno mi je bilo što je naučila srpski za par meseci, a govori ga gotovo bez ruskog akcenta!

    Imao sam slično iskustvo u razgovoru kao i ti, a i sestra je - drago im je što ih volimo i poštujemo, ali uglavnom i imaju slična osećanja prema nama (barem oni obični, "iz naroda").

    Evo još jedne dobre pesme, premda vam se, nekima - što se vidi po pisaniju na prethodnim stranama - organizacija koju promoviše i ne dopada. Baš su onako "epic" predstavljene slike. (nadam se da susedi ne zameraju što smo navrli s patriotskim, mada se to lako da ignorisati )
    Last edited by Son of Serbia; April 23, 2012 at 04:30 PM.

  9. #69
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Son of Serbia View Post
    Upoznao sam i ja jednu Ruskinju u Beogradu, isto je bila na razmeni, u gimnaziji. Marina se zove, iz Orenburga.

    Sestra mi je išla s Ujedinjenom Srbijom u Rusiju, na jezero Seliger, na neki kamp. Bilo je tamo sijaset nekih ruskih omladinskih organizacija. Dobila je i majicu:

    Ja je obukao kad sam išao na faks, pa šetao kraj Save. Sednem na klupu, kad evo ti te Marine - pita me jesam li iz Rusije. Onda joj objasnim otkud majica, pa malo pričali na ruskom pošto sam ga učio, ona se oduševila i tako. Prošetali zajedno do Ekonomskog, pa se razišli. Interesantno mi je bilo što je naučila srpski za par meseci, a govori ga gotovo bez ruskog akcenta!

    Imao sam slično iskustvo u razgovoru kao i ti, a i sestra je - drago im je što ih volimo i poštujemo, ali uglavnom i imaju slična osećanja prema nama (barem oni obični, "iz naroda").
    Svesni su toga i ovi drugi koji odlucuju.I oni su dosli iz tog naroda.Pa i ovaj ruski profesor o kojem pricah na proslim stranicama,sa kojim sam porazgovarao na kratko,cim sam spomenuo da sam iz Srbije,odmah je prokomentarisao kako nas vezu posebni odnosi i sa simpatijama gleda na nasu stvar.Samo politika je takva,da ima malo prostora za emocije i uopste za iracionalne stvari.

    Ah da,svakim danom otkrivam ovde u Italiji sve vise i vise ljudi sto iz akademskog zivota,sto iz vojnog koji su prosrpski nastrojeni.Prosto da covek ne poveruje kako smo uspeli da dodjemo u ovu situaciju,kada imamo takvu podrsku.Na faksu sam za skoro godinu dana upoznao 5 ili 6 profesora koji su izrazito na nasoj strani.Kolega(koji je isto zaludjenik za Srbiju) je isao na neki seminar pri njihovoj vojsci,i ispricao mi je da tamo od najnizeg cina,pa do generala svi imaju pozitivno misljenje o nama,cak se i saosecaju sa sudbinom naseg naroda na Kosovu i Metohiji,i gledaju da im pomognu koliko im je dozvoljeno(mislim da Italijanski KFOR ima najbolju reputaciju kod Srba dole,nek me ispravi Djordje).

  10. #70

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Samo politika je takva,da ima malo prostora za emocije i uopste za iracionalne stvari.
    Upravo tako. Dakle, nisam se dobro izrazio: oni, kako ih nazvah, "obični" Rusi, mogu to dosta slobodnije da pokažu.

  11. #71

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Bavite li se vi necim sto nije vezano za srbiju ?

  12. #72
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Bavis li se ti necim sto nije vezano za nas ?

  13. #73

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ja mislim da doticni gospodin aludira na to da se postovi vecinom odnose na Albance i Borisa Tadica... lol

  14. #74

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ja mislim da doticni gospodin aludira na to da se postovi vecinom odnose na Albance i Borisa Tadica
    U sustini sve se svede na to .
    Bavis li se ti necim sto nije vezano za nas ?
    Da.

  15. #75
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ja prelista ,zadnje 2,3 strane,i ni traga o Tadicu i Albancima.Son of Serbia,kako si mogao da dozvolis to,zar se nismo dogovorili da na svakoj strani moramo to da ubacimo ?


    @Uber Mind

    Pa to je lepo.

  16. #76

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Son of Serbia,kako si mogao da dozvolis to,zar se nismo dogovorili da na svakoj strani moramo to da ubacimo ?
    Puuu, majku mu, kako je to moglo da mi promakne?!

    A ja mislio da će sus(j)edima da smeta... Doduše, deluje kao da se Mind tako i oseća... Da, druže, bavimo se. Žao mi je što nemaš uvid u staru kafanu, al' pokušaj da se setiš šta smo sve tamo pisali. Prosto post-ovi krenu u jednom pravcu i onda se priča u tom pravcu i razvija, dok se tema ne iscrpi, ili je neko ne promeni, nekom zanimljivijom. Sasvim normalna stvar. A da l' tebi uvek smeta kad se spomene Srbija? Moraćemo onda padrino i ja da menjamo avatare i sig-ove, a ja, bogme, i nick.

    Edit: Tadić, Tadić. Tadić. Tadić... Tadić. Albanci Šiptari. Albanci Šiptari, Albanci Šiptari... Albanci Šiptari Albanci Šiptari Albanci Šiptari. Albanci Šiptari!

    Nepravda ispravljena.
    Last edited by Son of Serbia; April 24, 2012 at 04:22 AM.

  17. #77
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Wau, koje patriote. Jeste li spremni da branite "srpsku" zemlju u Bosni ako se zarati?

  18. #78

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  19. #79

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Vid' ovog... Vau ili wow (prim. prev.) Dela, matere ti, objasni kako si ti uspeo nakon svega gore napisanog da postaviš to pitanje?

    Yeah, sad ćemo sve da vas pobijemo. Baš smo badass. Daj bre, koji ti ...

    Edit: Oklop: Podseti me na Slovenca i Srbina u vozu ovde u Folirantima ("ribizla, pizda ti materina").
    Last edited by Son of Serbia; April 24, 2012 at 05:24 AM.

  20. #80
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    bravo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •