Page 4 of 127 FirstFirst 12345678910111213142954104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 2531

Thread: Shqip (Albanian)

 1. #61

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  hajde ne historical project, illyrians. Kam nxjerre ca foto atje, nga ai libri. E po mire, do flasim prape.

 2. #62

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  more cpo behet keshtu, po humbasim fare ne keto forume. Sdegjohet ze shqiptari

 3. #63

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Me duket se jena vetem:tooth: .Pashe ate foton qe kishe postuar nga libri te siti i hemonias hahahah mire mire jo keq:original:


  xhaxhi Skenderbeu

 4. #64

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  dori, ia dergova ati por na cau ate te madhin zagari. Si do qe te jete, paraqitu dhe njehere ne ate ancient project, dhe hajde te me ndihmosh qe te bejme nje preview per iliret.

 5. #65

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Na fal qe nuk kam ardhur dhe aq shpesh se kam qene pak i zene.
  Ok du paraqitem


  xhaxhi Skenderbeu

 6. #66

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  po harrohemi fare ketej. jemi bere per te ftohta.

 7. #67

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  si ju kam ore? cfar behet ketu?
  Ujk mali

 8. #68

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  hic cte behet, si me pare, por kemi kohe pa u mbledhur. Ckemi, nga je ti Erwald??? Na thuaj dicka per veten, lol. Une jam gerti, shqiponja_hayabusa eshte dori.

 9. #69

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  škemi tomorro:tooth: nga te kemi nga berati e?
  gerto how ya doing mate une mire vetem se na eshte mbyllur shkolla dhe gjasme nuk kemi kohe me u fut ne internet,mire qe kam nje te lagja qe futem nja gjysem ore ne dite .šfare behet ndonje gje kendej,e pe ate preview te illyrianeve te hegemonia,si tu duk nuk kishin ndryshuar asnje gje nga ato qe na kishin treguar neve,jo keq me thene te drejten.E ke pare ate videon e m2tw ate te fundit klas fare,del mbas nja dy muajsh mesa degjova une,kshuqe per ate kohe parashiko qe rtw ska per ta luajtur me asnje


  xhaxhi Skenderbeu

 10. #70

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Dori, lol, na duhet nga nje komputer i ri, se keta qe kemi sdo na bejne. lol.

 11. #71

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Vallaj i forte je me ate diskutimin qe po ben me ato *****t


  xhaxhi Skenderbeu

 12. #72

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  cte bejme, su mbushet mendja karave qe iliret ishin moderne per kohen. Cte besh. Dhe nuk degjojne zagaret. Nga ke qene ti Dori??? Ckemi ndonje te re???

 13. #73

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Une po mbaroj me loz išik ate alexander total war :confused0 apo nuk e kam blere edhe 50 euro vetem se nuk kompjutrin gati :tooth:
  Me sa duket te jane shtuar fansat :happy0144 sapo lexova te ai diskutimi jot qe dikush tjeter i vlerson perpjekjet dhe debatet e tuaja.
  Si i behet qe te hedhesh kanditaturen per tu bere ndonje civitate apo ndonje pozite tjeter te tw?Do ishte klas fare qe te behej se ti edhe e meriton.


  xhaxhi Skenderbeu

 14. #74

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  hahahahahahaha, duhet te kesh dike te te sponsorizoje, neve na ka dalur dhe boja njecik si te keqinje keshtu qe skemi nga tia mbajme. Mire do ishte te beheshim civitates, po sna prekin as me ndonje shkop 10 metra nga gjithe ai bagazhi qe kemi krijuar nga zenkat, lol.

  Duhet te njohim ndonje patrician, qe te na marri persiper.

  Dori, bera download AOE III, dhe ato files jane bin, cfare programi te perdorim qe ta vej ate lojen ne pune. Po dite ndonje ti, na thuaj. Po download dhe alexander total war gjithashtu...

 15. #75

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Leji ato AoE se nuk Úshte gje nuk ja vlen.Shiko po ate europa barbaroum e ke provuar gje?Une nuk e vej dot se ka nevoje per rtw 1.2 dhe une kam 1.5,ti ke version ke?Se me sa duket qenka modi me i bukur qe eshte se paska fituar edhe šmimin e 2006,dhe prometheus paska dale si skiner me i mire.Kishte shume units dhe ishte edhe mjaft historik mesa pashe une te pakten nga fotografite.Kishte edhe units ilir vetem se i perksinin epirit.
  Atw e kam une nqs e bleve edhe ti shif se ka dale nje mini mod
  http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=54510
  poshte pastaj te kjo faqja ke patchin e pare per kete minimod
  http://www.twcenter.net/forums/showt...0&page=3&pp=20
  Qe tu terhiqje vemendjen atyre te medhenjve do ishte mire sikur te merrje pjese te te gjitha diskutimet,besoj se mund tja arrish pastaj edhe nqs do filloje te beje skining do ishte mire,por mqs ty nga dialektika je i zoti kshuqe duhet te fillosh te interesohesh per kete pune.


  xhaxhi Skenderbeu

 16. #76

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Dori, Europa barbarorum eshte shume e veshtire economikisht. Te con ne minus me parate. lol. Po dite ndonje gje per ate programin qe te pyeta, me thuaj.

 17. #77

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Per ate programin une nuk e di megjithate te pyes nje shokun tim se ai ndoshta e di.
  Po skinet si jane?Nqs kishe problem me parate bej ate kodin add_money 10000 dhe te shtojne leket,se mesa pashe une skinet ishin klas fare. :character


  xhaxhi Skenderbeu

 18. #78

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  gerto o americon ku je lale?


  xhaxhi Skenderbeu

 19. #79

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  lol, e gjeta programin. Ketu jam, cte te them. Hej mora nje klase programimi kompjuterit atje ne shkolle. Keshtu qe shume heret ne do fillojme vete te bejme ato mods. lol... Keto gjera te reja kemi.... Andej nga ty ckemi?

 20. #80

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Une kam filluar te loz online me kane rrahur me kane bere zbor,megjithse me shume here kam fituar,edhe pse ne fund me iku qejfi sepse nuk po e gjej dot sesi behet qe te shofesh sesa fitore dhe sa humbje ke,se keshtu me kane thene qe mund te shikohet.Shkarkova ate barebones dhe eshte shume i lezešem si mod.Po loze edhe ti on line me thuaj se kishte edhe shqiptare te tjere qe luanin gati te gjithe nga amerika.Une jam me te njejtin nick.


  xhaxhi Skenderbeu

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •