Page 3 of 127 FirstFirst 123456789101112132853103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2531

Thread: Shqip (Albanian)

 1. #41

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Po ne tani do merremi shpresoj me krijimin e sitit ptw dhe besoj se ai eshte longgggg nga perfundimi keshtu qe besoj se do kemi kohe ti bejme gjithe ofertat e mundshme per idet tone per iliret ose ne pergjithsi per modet.Ti mesa pashe une i kishe shkruajtur infot qe ke per fiset kryesore ilire,si mendon ti me ato info šfare units mund te dalin-te papara-te lezešme-te shumllojshme,dmth si thua kemi informacion per te krijuar nje rooster ose te pakten disa units po me backup infon e duhur:original:

 2. #42

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Dori, spo e shoh ate messazhin tend, neser jam pushim por kam gjetur shume informacione per iliret.

 3. #43

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Gerti lale ne po e bojme sitin besoj se perfundoj per pune ditesh keshtu qe do marrim pjese te stafi i atij sitit,them se e ben edhe neser.Kshuqe do hedhim idete dhe gjerat e tjera pikerisht te ai siti,. :wink:

 4. #44

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  se sben, ato infot qe kemi i kemi dhe me foto. Keshtu qe do bejme c'eshte e mundur per ti patur sa me real ato units.

 5. #45

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Gerti he lale si thua te merremi me kete modin punic total war,vetem se nuk do quhet akoma keshtu meqensse ky eshte emri qe kishte ky modi ne fillim dhe qe e kan lene pergjysem keshtuqe i kane vene nje emer tjeter qe mos te thote gje ai tjetri,dhe me thene te drejten puna po nis prape nga e para.

 6. #46

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  mire, une per vete jam afer fundit te researchit. Do ve ca foto ketu se shpejti. DO ti shohesh. Pm ate lentonius per te hyre ne project si historian.

 7. #47

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  http://www.hannibalem.info eshte siti qe kemi bere fillimisht per punic total war ku duhet ti percaktojme detyrat,atje do te jete me lehte per te komunikuar dhe per te bere planet mire gerti pašim

 8. #48

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  duket mire por ai forumi nuk merret vesh si behet

 9. #49

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  E po tani e filluam dhe nuk ka perfunduar akoma,sipas atij shokut tim qe gjasme eshte ekspert do jete me i mire nga te gjithe keto sitet e tjera per sa i perket paraqitjes dhe design.Per forumin une i thashe qe te vejme nje si ato te tw dhe me tha se duhet pak kohe se per ta vene,nuk e di sesa konkretisht,po megjithate ky forumi qe eshte funksionon shume mire.:original:

  ps:e ke pare ate videon me sex oral qe kan bere ato te petro nini luarasi te bankat e shkolles?

 10. #50

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  ku more, ma dergo njecike ate videon. Dua ta shoh. Pupu ceshte bere shqiperia... po e pate dergoje

 11. #51

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  heheheheheh, bjeri zagarit bjeri. Ckemi ndonje te re andej nga tirana??? ndonje foto per iliret nga muzeumi????

 12. #52

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  ore djema, po humbet fare more, dergoni nga nje mesazh se na zgjatet jeta

 13. #53

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Oh gerti na fal po kshu eshte kur ka shume pidha neper dur

 14. #54

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  O gerti ketu jam une njÚsho na fal se kam qene pak i zene.Si ja kalon ti besa mire

  Po ketu pse nuk shkruan me,hajde pra :original:

 15. #55

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  hahahaha, ashtu te do partia. Po pate shume, na i kalo njecik ketej se te ndihmoj une. Cbehet ndonje e re ketej. Dua te dergoj ca pictura ketu per iliret, mbase ke ti ndonje artist qe te na i beje ca skica per iliret. Dhe une jam ne pune, i zene, dhe skam dalur ketej shume qe kur ti ske shkruar me. sa te dergova dhe nje email une ty. Degjo, kush eshte ajo genta ne ate Hannibal forum, se jam bere nje cike kurioz. lol..... do flasim prape..........

 16. #56

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Nqs ke deshire te njohesh shqiptare te tjere(edhe pse une dua qe te te kem ketu mqs je i zoti nuk dua qe kohen qe duhet ta kalosh ketu ta kalosh andej)megjithate eshte ky siti qe ka bere ky shoku im dhe eshte nje nga me te medhenjte www.alabaniaclub.com ka nja 800 antare shqiptare puro nga e gjithe bota bile edhe nga maqedonia
  per pidha hajt mo se eshte me e forta se ato qe kam fiksim une dhe qe i ngacmoi si shqiptar me duhet nja 5-6 muaj qe ti afroj pastaj si afrohen se behen kurioze,I screew everything up:tooth: :tooth: ,kam tani qejf nja 4-5 apo me mire le te themi 9,kam frike se nuk ka per te dale asnje apo sjam bo tani si frank sepe

  ajo genta eshte e dashura e gencit e atij šunit qe ka bere sitin hannibalem dhe kete albaniaclub dhe me duket se e kane edhe seriozisht .
  kendej nga tw hiš,bile as keta komshijte tane poshte nuk i kam degjuar me per modet qe kan dale eshte ai i prometheus qe me duket se eshte italian "res gestae" dhe "troy total war",ky djali Hemilco nuk me ka dhene dhe aq shume sqarime per ate modin qe eshte duke bere,megjithse me thene te drejten disa gjera atje i ka shkruar per nje fare naval mod.Mqs une nuk kam mundesi ta shkarkoj dhe ta luaj shife njehere provoje ti vetem se duhet te kesh rtw 1.5.Ky hemilco me duket qe qenka me te vertete i zoti.
  Last edited by Shqiponja_Hayabusa; July 08, 2006 at 06:10 AM.

 17. #57

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  e provova por cdo gje qe me dergon ai eshte e korruptuar. cte te them une i ziu, ai muti si kur na nzori jashte, lol

 18. #58

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  o gerti po sa italian qe paska pas ketu me,nuk e disha po edhe ai prometheus qeka...hemmm duhet me e mbajt mire me keta edhe pse nuk do jete dhe aq e veshtire:original:

 19. #59

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  e di qe ka shume, dhe jane shume tifoze, ai prometheus eshte shume modder i mire. Per ta patur mire, do e kemi gjithmone, dhe nuk ofendojme njeri, por ai italiani e dhjeu ate qe beri me Zidanin. E shau keq, dhe ky qe boterori i fundit per Zidanin. Me erdhi teper keq, kam shume respekt per ate lojtar, dhe prandaj po argumentoja me Prometheusin. italianet qe kur luanim futboll the vegjel, shume hilacake. Ashtu e luajne futbollin, per te fituar jo per te luajtur.

  Duke atje tek ancient projekti, kam nzjerre ca info te mira me foto.

 20. #60

  Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

  Matterazzi e ka emrin ai lojtari edhe une e kam shume inat,shif se sot do dali e verteta se šfare ka e ka share ai loqja zizoun.Do vij atje te ancient project:original:


  xhaxhi Skenderbeu

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •