Page 11 of 128 FirstFirst ... 234567891011121314151617181920213661111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 2559

Thread: Shqip (Albanian)

  1. #201

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    ej o shiptar nese doni forum pr modfikimin (whatever it is) tuaj une mund ta hap një ose ma mir kam nje id tjeter pse mos te kemi TOTAL WAR forumin VETEM per shqiptar? mund te mbaroj pun per 5 minuta

  2. #202

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    ej o shiptar nese doni forum pr modfikimin (whatever it is) tuaj une mund ta hap një ose ma mir kam nje id tjeter pse mos te kemi TOTAL WAR forumin VETEM per shqiptar? mund te mbaroj pun per 5 minuta
    Fatmir me pelqen idea shume mirpo mendoj se eshte e parealizueshme per momentin. Mund ta hapim mirpo tani per tani nuk besoj se do te kishte me shume se 10 antar forumi pasi qe per momentin spo shoh edhe aq shum shqiptar qe jane adhurues te lojes total war...

  3. #203

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Vllazen ne rradhe te pare me behet shume qejfi qe jeni gati te gjithe nga kosova dhe nga maqedonia.Te gjithe shpresojme qe te behet kosova republike dhe te fitoni ate qe keni dashur gjithmone dhe qe keni luftuar per ta pasur.

    Tani çuna kush ka njohuri nga moding ose i jepet dora me bo piktura apo me perdoru photoshop,ose me mire mqs keto jane gjera te lehta qe meson,pyetja eshte kush ka pak kohe te lire dhe deshire me ju fut ketij projektit me bo nje faksion te arberit per m2tw.Fillimisht do merremi me mbledhjen e informacioneve te nevojshme pastaj me krijimin e ushtareve,qe historikisht kane qene te denje ti rezistojne turqeve per sa e sa vjet,ne fund po na u dha mundesia do ishte bukur qe ti mblidhnim dialektet e shumta qe kemi ne dispozion dhe te benim nje voice mod,por kjo eshte vetem diçka secondare


    xhaxhi Skenderbeu

  4. #204

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    count me out ne semestrin e dyt te shkolles jam regjistruar ne gjimnaz sepse nuk me pelqente eknomia keshtu që skam teper koh i wish you luck

  5. #205

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    count me out ne semestrin e dyt te shkolles jam regjistruar ne gjimnaz sepse nuk me pelqente eknomia keshtu që skam teper koh i wish you luck

  6. #206

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Quote Originally Posted by Shqiponja_Hayabusa View Post
    Vllazen ne rradhe te pare me behet shume qejfi qe jeni gati te gjithe nga kosova dhe nga maqedonia.Te gjithe shpresojme qe te behet kosova republike dhe te fitoni ate qe keni dashur gjithmone dhe qe keni luftuar per ta pasur.

    Tani çuna kush ka njohuri nga moding ose i jepet dora me bo piktura apo me perdoru photoshop,ose me mire mqs keto jane gjera te lehta qe meson,pyetja eshte kush ka pak kohe te lire dhe deshire me ju fut ketij projektit me bo nje faksion te arberit per m2tw.Fillimisht do merremi me mbledhjen e informacioneve te nevojshme pastaj me krijimin e ushtareve,qe historikisht kane qene te denje ti rezistojne turqeve per sa e sa vjet,ne fund po na u dha mundesia do ishte bukur qe ti mblidhnim dialektet e shumta qe kemi ne dispozion dhe te benim nje voice mod,por kjo eshte vetem diçka secondare
    Per republike shpresojme edhe ne qe gjithqka te shkoj mabare e te mos kemi nevoje per te bere trazira sepse punet nuk po shkojne edhe aq mire, mirpo falemnderit shum per perkrahjen tuaj. Idea per faction me pelqen shume... por problemi qendron tek dizajnimi i ushtareve. Une di te perdori photoshopin bajagi mire mirpo jam i dobet ne fushen e vizatimit keshtu qe se pari do te ishte me mire te shiqoj disa prej tutorialeve ketu e te provoj te krijoj ndonje lloj ushtari te thjesht e te shoh se si po me shkon puna.

  7. #207

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Ruler of Darkness:ket nuk e kapa une .Je per ekonomik dhe vendose te ndjekesh gjimnazin??Nejse shpresoj te gabohem.
    Ketu eshte plot me tutoriale per te gjitha fusha e modimit vetem se ndoshta per m2tw do duhen tutorial te tjere.Photo shopi besoj se nuk ndryshon kshuqe do ishte mire qe ta mesonit.


    xhaxhi Skenderbeu

  8. #208

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Quote Originally Posted by Shqiponja_Hayabusa View Post
    Ruler of Darkness:ket nuk e kapa une .Je per ekonomik dhe vendose te ndjekesh gjimnazin??Nejse shpresoj te gabohem.
    Ketu eshte plot me tutoriale per te gjitha fusha e modimit vetem se ndoshta per m2tw do duhen tutorial te tjere.Photo shopi besoj se nuk ndryshon kshuqe do ishte mire qe ta mesonit.
    po po mir e ke kuptuar do ta nderoj shkollen per ate nuk kam shum koh sepse ket proces duhet ta mbaroj une sepse skam perkrahje nga familja per ket vendim per atë kam disa probleme koheve te fundit nuk kam luajtur MTW II qe 2 dit

  9. #209

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Dori, din te punosh me photoshop ?

  10. #210

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Spam albanians Spam tani sa bisedova me nje shok timin the vendosa qe ti jep www.twcenter.com nje Site te ri sepse ju e dini qka esht duke ndodhur?
    hehe do te jem ADMIN brenda 10-12 orve

  11. #211

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Kam nder mend dite e natéééé cem cem cem cem
    Te na falni po kendoja ca vargje te Naimit

    Care the tiii Ruler of Darkness,do fillosh pune ne ministriiiiii?
    Prit pak administrator ne çfare termash,çfare do kesh ti ne dore te besh?Ose me mire mqs une te pakten une nuk di asnje gje rreth kesaj "gjeje" qe mos te bej 100 pyetje a ka mundesi te na e shpjegosh me pak ose shume fjale se per çfare behet fjale?Po pati mundesi sdo mend


    xhaxhi Skenderbeu

  12. #212

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    une do te je administrator (jo moderator) ne www.twcenter.com

  13. #213

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Sa konçiz.Se çfare degjova une per kete punen e nderrimit te administratorve se mesa duket qe akozojne nje person qe eshte shume negativ per te mbajtur kete rol,nuk e besoj se flasin per ty,po nejse nqs ti diçka me shume dhe pa patur nevoje me u marr me thashetheme,shkurt muhabetit na e trego se si ka qene puna


    xhaxhi Skenderbeu

  14. #214

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    OGRE NET don ta shes forumin www.twcenter.net sepse ADMINISTRATORET e www.twcenter.net nuk e kan paguajtur kete faqe/forum asnjeher une ofrova adminëve nje forum te ri www.totalwarforum.net i cili eshte duke u ndertuar prej mengjesit pra kur te kompletohet forumi ri une do te jem administrator i ri

  15. #215

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Me vjen mire per lajmin e ri Fatmir. Me behet qejfi kur shqiptaret arrijne diqka sa do te vogel, qoft ajo edhe titull administratori ne nje forum te lojrave.
    Last edited by Che; March 05, 2010 at 09:44 PM.

  16. #216

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Quote Originally Posted by illyrianus View Post
    Me vjen mire per lajmin e ri Fatmir. Me behet qejfi kur shqiptaret arrijne diqka sa do te vogel, qoft ajo edhe titull administratori ne nje forum te lojrave

    hehe titull ADMINISTRATOR ne forum te lojrave kam plot por ky do te jet diqka SPECIAL sepse ky forum ka shum antar dhe 80% e tyre besoj se do te vin te forumi ri i cili do te jet gati neser kam gjetur ndihm te plot moderaoret jan gati edhe pse nuk kan luajtur MTW RTW asnjeher ato kan pervoj kam kerkuar ndihm nga forumi www.elderscrolls.com/forums eshte forumi me i madh deri tani

  17. #217

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Shkurte Fejza e ka kenduar ate kengen e,une vdes per ate kengen eshte shume melodioze dhe shume patriotike.

    Fatmir you re really a smart ass po mire forumi i ri do ti mbaj ne memorie postet dhe threadet apo do shkruhen te gjitha nga e para,dhe pastaj do regjistrohemi edhe njehere apo jo,na fal per pyetjet pak idiote po smarrim shume vesh nga keto forumet,mire qe te kemi ty.


    xhaxhi Skenderbeu

  18. #218

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    ka shum pak shansa qe postet threadet te mbesin.. besoj qe duht te fillojm nga e para dhe u desht qe te le pozicionin tim si admin i ardhshem ne ket forum pas biseds te gjat qe pata me te gjith stafin ketij forumi besoj qe me mir esht keshtu nese ndonjeher behem moderator/administrator dua ta meritoj ate

  19. #219

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Quote Originally Posted by Ruler_of_darknes View Post
    ka shum pak shansa qe postet threadet te mbesin.. besoj qe duht te fillojm nga e para dhe u desht qe te le pozicionin tim si admin i ardhshem ne ket forum pas biseds te gjat qe pata me te gjith stafin ketij forumi besoj qe me mir esht keshtu nese ndonjeher behem moderator/administrator dua ta meritoj ate
    Per fat te mire skam bere edhe aq shum poste, keshtu qe edhe nese nuk mbesin seshte gje e madhe per mua ... sa per informate, neser do te jem ne Shkup Fatmir. E dua ta di, sa vjeqar jeni te gjithe ketu ?

  20. #220

    Default Re: Ketu o shqiptar....ketu

    Si ta kesh ti nqs ishte vendimi jot qe te mos ishe administrator edhe pse ata ta ofrouan nje pozicion te tille tregon karakter,bravo te lumte

    Kshuqe te henen do te kemi user name tjeter??


    xhaxhi Skenderbeu

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •