Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 21 to 40 of 101

Thread: Magyar (Hungarian)

  1. #21

    Default Re: magyar(hungarian)

    Quote Originally Posted by Archer
    "sur" Lol, spelled as "szar", that means "****" , -it's probably censored by this forum software, but yes it's a 4 letter word and it stinks and you don't want to step into one. :laughing:

    I hope you had fun!
    hehe I had fun, will be visiting your nice flat country this summer again

  2. #22

    Default Re: magyar(hungarian)

    Quote Originally Posted by Dav the Hun
    Ha rám gondolsz, akkor sajna még nem próbáltam.
    Hello Dav!

    Te magyarban laksz?

    Eleg szar a helyzet otthon, ahogy olvasom az mno.hu - oldalat.

  3. #23

    Default Re: magyar(hungarian)

    Hát igen elég gáz. Mindennek az ára felmegy. Már nem érdemes kocsival sem járni mert nagyon drága lett az is, aki a határ közelében lakik mindenki átmegy tankolni, még Ausztriában is olcsóbb a benzin. De remélem azért majdcsak átvészeljük. Ja meg bevezetik a tandíjat is, még szerencse hofgy végeztem már.
    Szóval szívás az egész.

    The wonderful Jessica!

  4. #24

    Default Re: magyar(hungarian)

    Sziasztok magyarok, remélem láttátok a topicok amit indítottam Magyarországról, vajon a külföldi barátaink mit gondolnak rólunk. Azóta látom más országbeliek is indítottak hasonló topicot.

    The wonderful Jessica!

  5. #25

    Default Re: magyar(hungarian)

    Hali mindenki. Akkor ha jól számolom már négyen vagyunk? Már kb. egy éve /mondhatni naponta/ rendszeresen nézem a TWC-t annak ellenére, hogy mint mondtam nem beszélni angol és sok modot stb. is töltök le innen.

  6. #26

    Default Re: magyar(hungarian)

    Én is így voltam, kb a kezdetektől fogva figeletem a forumokat ill. töltögettem , de nem olyan rég regisztráltam magam. és azóta már modos csapathoz is csatlakoztam.

    The wonderful Jessica!

  7. #27

    Default Re: magyar(hungarian)

    Quote Originally Posted by petke35
    Hali mindenki. Akkor ha jól számolom már négyen vagyunk? Már kb. egy éve /mondhatni naponta/ rendszeresen nézem a TWC-t annak ellenére, hogy mint mondtam nem beszélni angol és sok modot stb. is töltök le innen.
    voltak meg tobben is tavaly, de mar nem latom hogy irnanak. Talan majd ha az uj medieval 2 jatek kijon, majd leszunk tobben.

  8. #28

    Default Re: magyar(hungarian)

    Melyik modos csapathoz? Nekem a kedvencem az EB lenne, ha már kijött volna a 0.8. A másik kedvencem az RTR volt, de a mesterséges intelligencia elég gyatra. Talán az 1.2 miatt, így inkább azzal is megvárom a 7-es verziót. Most legutóbb az SPQR 6.1-et toltam , de kb. 3 körönként kidob az asztalra.

  9. #29

    Default Re: magyar(hungarian)

    Quote Originally Posted by petke35
    Melyik modos csapathoz?
    A RES GESTAE nevű mod teamjéhez tartozom. De most az SPQR-hez csinál egy srác egy kis kiegészítőt ami a az egyiptomi frakciót lecseréli a Ptolemaidákra és ebben is segítek neki.
    Res Gestae linkje:
    http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=149
    A magyar TW forumon is indítottam egy topikot ide főleg képeket meg egykis leírást raktam fel:
    http://twonline.jatekok.hu/forum/ind...?showtopic=229

    Kiegészítő az SPQR-hez:http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=49993

    The wonderful Jessica!

  10. #30

    Default Re: magyar(hungarian)

    Nézegetem egy ideje a RES GESTAE forumokat is. Tetszik amit látok és nem akarok hülye kérdéseket feltenni, de a legfőbb erény egy modnál nemcsak az, hogy csillivilli szép új egységekkel teledöngetik, hanem az, hogy a játékmenethez hozzátesz-e valami újat, netán élethűbbet a vanillánál. Az rtr és az eb pl. ilyen a többi nagy mod talán az SPQR-t kivéve igazából semmi újat nem tartalmaz. Remélem a Res Gestae nem esik ebbe a hibába. A minimodok közül a navalmod2.0 tetszett a legjobban. Ha segíthetek neked valamit -főleg történelmi kutatással vagy ötlettel - akkor szólj.

  11. #31

    Default Re: magyar(hungarian)

    Lattatok mar a "Gat Veder" tanacsait?

    http://www.youtube.com/watch?v=OGn8z...arch=hungarian


  12. #32

    Default Re: magyar(hungarian)

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ezt még nem láttam nagggggyon jóóó.
    Kb én is így feküdtem a röhögéstől:

    The wonderful Jessica!

  13. #33
    Odovacar's Avatar I am with Europe!
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Arrabona (Győr, Hungary)
    Posts
    6,120

    Default Re: magyar(hungarian)

    Talán az EB a legkorrektebb történetileg de szinte játszhatatlan, bizonyos népekkel csak a pusztába tudsz vándorolni és fogy a pénzed, plusz még lassan is fut nálam.
    Szóval Lustednek a Terra E-jével játszom. BI-hez is jó modok jöttek ki, főleg Attila Reloadedtől.
    Ezek nélkül a Rome-ot már rég nem játszanám, kinek kellenek a villogó, történelmietlen figurák?

    Gát Véder király
    IN PATROCINIVM SVB HORSEARCHER
    quis enim dubitat quin multis iam saeculis, ex quo vires illius ad Romanorum nomen accesserint, Italia quidem sit gentium domina gloriae vetustate sed Pannonia virtute

    Sorry Armenia, for the rascals who lead us.


  14. #34

    Default Re: magyar(hungarian)

    Quote Originally Posted by Odovacar
    Talán az EB a legkorrektebb történetileg de szinte játszhatatlan, bizonyos népekkel csak a pusztába tudsz vándorolni és fogy a pénzed, plusz még lassan is fut nálam.
    Szóval Lustednek a Terra E-jével játszom. BI-hez is jó modok jöttek ki, főleg Attila Reloadedtől.
    Ezek nélkül a Rome-ot már rég nem játszanám, kinek kellenek a villogó, történelmietlen figurák?

    Gát Véder király
    Igen én is úgy látom hogy talán az Eb áll legközelebb a történelemhűséghez :hmmm: . Nálam is nagyon lassú volt egy-egy kör után eluntam az életemet mire újrra én jöhettem, remélem a 0.8as verzió már azért jobb lesz, dehét ez még csak béta verzió. Mostanában én is a TE-vel nyomtam, de a phalnxok modelljei nem tetszettek, ill. egyébb dolgok, ezért egy kicsit át akartam dolgozni őket, de aztán nem volt időm.
    Nemtom ti hogy vagytok vele de én a Hegmoniát várom már nagyon, Illetve a
    Ran no Jidai-t vártam volna, de az csúsznmi fog.

    The wonderful Jessica!

  15. #35
    Odovacar's Avatar I am with Europe!
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Arrabona (Győr, Hungary)
    Posts
    6,120

    Default Re: magyar(hungarian)

    Hát én kipróbálom Alexandert, ahhoz is lesz mod. Aztán meg lesz valami BI mod is...
    a BI időszakát amúgy is jobban szeretem. Igazából Lusted Te-jében sok skinnek csak szine más de az alap ugyanaz, a phalanxnál is. Ezért favorizálom Attila R-t. Az ő skinjei utolérhetetlenek.
    Csakhát az Eb-ben vannak, ott meg minden 1millióba kerül, és a játékmenet dögunalom. De ha megemlited ezt leszedik a fejedet, mer' hogyan képzeled.
    Én meg mertem emliteni az Eb fórumán, hogy a germán gastizok (vendégharcos) ingyen mennek, zsákmány reményében harcolni más törzsekhez, nem mint az Eb-ben, 10ezerért, amikor egész éves bevételed nem haladja meg a kétezret..(Tacitus alapján nem hasból!).Na most ugyebár ülni és várni negyven turnust, amíg valami pénz összegyűlik nekem nem szórakozás.
    Szeretem a történelmet de nincs annyi időm hogy egészében végigjátszam

    Chivalry Total war nem tetszett, nagyon bugos még, kevés egység. Készül valami Bizáncos is, de attól óvakodnék, a magyarokat számos modder elbaltázza, a segítséget nem fogadják el, aztán igy lehet hogy a magyarok szláv gyalogosai félmeztelen őskelták, jobbágyok, minden lovasunk székely, meg minden ócska, semmi magyar hangulata nincs. Pedig keresztes háborúk meg minden...
    Viszont egyszer csak kijön MTW2 és akkor talán...
    Summa summarum: modderek tehetségesek, de elfogultak, a barbár népeket szándékosan alig játszhatóvá teszik, 'vidéki' tahókká, bizonyos népeket meg istenekké, nézd csak meg milyen erős az epirosi gyalogság! Ugyanazok a makedón egységek lazán megfutnak előlük. Kicsit a rómaiak is túlzottak.
    IN PATROCINIVM SVB HORSEARCHER
    quis enim dubitat quin multis iam saeculis, ex quo vires illius ad Romanorum nomen accesserint, Italia quidem sit gentium domina gloriae vetustate sed Pannonia virtute

    Sorry Armenia, for the rascals who lead us.


  16. #36

    Default Re: magyar(hungarian)

    Igen, én is már nagyon várom az MTW2-t, remélem lehet lenni a magyarokkal is , aztán szétzúzom majd mindenkinek a száját .
    Atilla R. skinjei modeljei nekem is a kedvenceim, azt sajnálom hogy befuccsolt a Successor TW ami nagyon érdekelt volna, hogy milyen lett volna közvetlen Alexander halála után.
    Én nekme is sokszor az volt a problémám hogy a legtöbben arra mentek rá, hogy a rómaiak minnél királyabbak erősebbek legyenek. Egyébként azóta hogy legelőször még a vanilla roma-mal játszottam sosem voltam a rómaiakkal. Az én kedvenceim a hellenisztikus kúltúra népei, főleg Epirusz és Baktria .
    Hát az EB-vel lesz még munka rendesen szerintem, pedig már elég régóta csinálják. Amikor kipróbáltam vh/vh-n akkor egy darabig tényleg nem történt sok minden szabadon mozoghattam, aztán viszont úgy megtámadtak mint a sicc, ráadásul, jobb nagyobb seregekkel, úgyhogy arra annyira nem volt panaszom hogy unalmas ilyen értelemben.
    Azt a modot én is láttam ahol a magyrok csak székály egységeket meg hasonlókat kaptak, ráadásul ahogy kinéztek a hajamat téptem az egésztől. Az egyik honfitársunk (talán Maxwell) próbált segíteni neki legalább úgy hogy felsorolta a királyainkat és képeket küldött nekik, de aztán nem nagyon törődtek vele, minden maradt úgy ahogy volt

    The wonderful Jessica!

  17. #37
    Odovacar's Avatar I am with Europe!
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Arrabona (Győr, Hungary)
    Posts
    6,120

    Default Re: magyar(hungarian)

    Ja, azt a postot én is láttam, jól fel is húztam magam rajta.
    Itt a fórumon két dolgot szeretnek, ha mindig szerepelsz (mindenbe beleszólsz abba is amihez nem értesz)
    meg ha a rómaiakat sztárolod. A primitívebb amcsik magukat látják bennük.
    Gusztustalan mikor kiválasztanak egy népet aztán dicsőítik, mintha mindenkit legyőzött volna...Az ilyesmitől nekem feláll a hátamon a szőr.
    A történelem szerintem nem fekete-fehér. A történelmi tudására sok ember büszke itt, de ha a részletekig lemegyünk...közép-európa történetét pl. alig ismeri valaki. Szóval erről ennyit.

    Hogy a magyar egységeket kik csinálják, és miért olyanra, amilyenre, azt ne feszegessük. A legpozitívabb hozzállás a magyarokhoz az, hogy nem érdekelnek, mintha Magyarország nem lett volna az egyik legerősebb középkori ország. Dehát ez sokaknak szúrja a szemét.
    Azzal a moddal, amit említettél, én biztos nem játszok, főleg miután olyasmiket irtak hogy "ne is törődjetek a történelmi pontossággal" Ilyen pofátlanságot.
    Szóval látod, én inkább a háttérbe húzódok itt, jó ez a fórum (mert a moderátorok nem engedik a flamet), de sok a majomság szerintem: felesleges határozatok, felesleges topikok...és felesleges önreklámozások

    A helenisztikus civilizációk tényleg érdekesek, nekem mondjuk a barbárok is bejönnek. A rómiaknál jó volt a szenátus, olyan jó volt gyűlölni
    IN PATROCINIVM SVB HORSEARCHER
    quis enim dubitat quin multis iam saeculis, ex quo vires illius ad Romanorum nomen accesserint, Italia quidem sit gentium domina gloriae vetustate sed Pannonia virtute

    Sorry Armenia, for the rascals who lead us.


  18. #38

    Default Re: magyar(hungarian)

    Igazából én főleg a modos forumokat nézem. Sokat én sem szólok, hzzá a dolgokhoz, csak mondjuk hogyha vmi tetszett akkor megdícsérem meg hasonlók, vagy szavazok a hét képére. (az angol tudásom azért korlátos, frankón megértem a leírtakat, meg azért meg tudom értetni magamat is, de hosszabb monológokra nem vállalkozom.)
    Elkezdtem a a Magyarországos topicot (amit látom te is követtél), majd ezen felbuzdulva más emberkék is kiváncsiak voltak, hogy ki mit gondol kis országukról, majd valamelyik moderátor fogta aztán összeömleztette az egészet most azt se tudom ki mihez szól hozzá. :hmmm:
    Egyébként a magyar rtw oldalon a TWonlineon is csak a fikázás megy. Vki csinál egy kis modot a többiek meg nekiállnak fikázni, hogy ez milyen szar ki sem fogják próbálni. Csak azt nem értem, hogy ha nem tetszik nekik akkor minek írkálnak. Nekem is ha nem tetszik vmi akkor nem nézek be a forumra, nem írkálok, minek álljak neki cinkelni.
    És itt mindenki azt hiszi mekkora király történelemből, ő aztán mindent tud. Na mindegy jobb lesz ha hanyagoljuk ezt a témát, úgylátom ezekben egyetértünk.
    Last edited by Dav the Hun; July 19, 2006 at 02:53 AM.

    The wonderful Jessica!

  19. #39

    Default Re: magyar(hungarian)

    Na halihó!

    Megnéztem, be vagyok-e itt regelve, és hát sikerült, szal jól emlékeztem én, h vmikor az idők hajnalán kreáltam a TWC-n is egy gethes ökáuntot. Sztem még nem posztoltam itt, szal ez lesz az első hsz.-m. Na jó. Azért az fasza, h mkinek szép topikja van, german, finnish, minden, nekünk meg nemhogy kisbetűvel van az egész cím, de még Horsearcher egybe is írta. De sebaj, a szándék a fontos.

    Azt nem mondom, h velem bármit is gyarapodna a TWC-s hángérien tótálvór komlyuniti, de gondoltam csak bepofátlankodok már, és ha megtettem, hirdetgetnék is. Először magamról pár szót, külhoni fórumokban leginkább az orgon tevékenykedek, a hazaikban pedig Kopfschuss nick alatt mozgok.

    Némelyikőtök lehet, hallott róla, elindítottunk egy magyar projektet Gesta Hungarorum címmel. A jövőbeli MTW2-es modifikáció a Magyar Királyság történelmileg hitelessé tételét, magyar vonatkozású csaták, várak, egyebek játékba implementálását és a alkotás teljes lefordítását tűzte ki célul. Nem többet, nem kevesebbet. Ami eddig van: egy félkész egységlista és számtalan elképzelés, ötlet. A legújabb egységlista kiadását a jövőhéten ütöm nyélbe, ez már közel lesz a véglegeshez. Csapatunk, a Turul Harcosai jelenleg 4 főből áll, de a külső körrel együtt több mint tízen vagyunk. Ha vki késztetést érez az ügyes-bajos dolgainkban való segítségnyújtáshoz vagy eccerűen csak kíváncsi ránk, legyen szíves meglátogatni az alábbi fórumunkat:

    http://towahun.14.forumer.com

    Minden észrevételt, véleményt, meglátást szívesen veszünk!

    A másik projekt, amibem jelenleg érdekelt vagyok, a szintén MTW2-es Mediaeval Auctoriso. Elmondhatom, h az MA csapata egy igazán ütős kis gárdát képez, mind történészeink mind térképfelelősünk a legjobbak a maguk nemében. Bár jelen állás szerint nem vagyunk túl sokan (a belső mag 5-6 fő), bizton állíthatom ez lesz a mindent elsöprő Medieval 2-es modifikáció a piacon!

    Na jóccakát, éljen Magyarország!

  20. #40

    Default Re: magyar(hungarian)

    Ha valaki esetleg véletlenül még nem próbálta volna a darthmod8-at, akkor mindenkinek csak ajánlani tudom. Az MI-vel csodát tett az a gonosz szkájvóker.

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •