View Poll Results: Do you like this mod ???

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Yes !!!

    57 71.25%
  • No !!!

    23 28.75%
Page 4 of 15 FirstFirst 1234567891011121314 ... LastLast
Results 61 to 80 of 297

Thread: Croatia playble mod 1.0

  1. #61

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Jedno pitanje. U kojem roku bi se ovaj mod mogao integrirati u jedan od ovih većih za ETW (i oće li uopće toga i biti???)

  2. #62

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Stvarno neznam to sa protestantima, idem pogledat kod sebe, ponovno dal se gradi katolička ili protestantska crkva, al znam da mi je prije bila katolička !!!

    Razmišljali smo o tome da mod napravimo kompaktiblinim s Darthmodom..

    Isto tako smo razmišljali da nepravimo update za ovaj mod, nego da se fokusiramo na Napoleon Total War, koji dolazi za 2 tjedna !!!

  3. #63

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    U svemu se slažem, no budući da se karte na ETW (najvjerojatnije ni na NTW) ne mogu uređivati, a tri campaign mape su egipat, rusija i italija - ne znam kakve veze Hrvatska i hrvatski prostor mogu imati s tim...i kako mislite ovaj mod prenijeti u NTW
    iskren pozdrav

  4. #64
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by Pessimus Dux Sclavorum View Post
    U svemu se slažem, no budući da se karte na ETW (najvjerojatnije ni na NTW) ne mogu uređivati, a tri campaign mape su egipat, rusija i italija - ne znam kakve veze Hrvatska i hrvatski prostor mogu imati s tim...i kako mislite ovaj mod prenijeti u NTW
    iskren pozdrav
    nadamo se alatima koje bi CA mogla izdati s igricom za lakse modeliranje

    sto se tice crkava, neznam moze li se to rijesiti, izgled tih crkava na mapi, jer za hrvatsku temelje smo uzeli od protestantskog Hannovera, pa moze biti to razlog protestantskim crkvama
    ja to nisam ni gledao, rat i vojska su mi bili prvi prioritet( i flota i kolonije)

  5. #65

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by Pessimus Dux Sclavorum View Post
    U svemu se slažem, no budući da se karte na ETW (najvjerojatnije ni na NTW) ne mogu uređivati, a tri campaign mape su egipat, rusija i italija - ne znam kakve veze Hrvatska i hrvatski prostor mogu imati s tim...i kako mislite ovaj mod prenijeti u NTW
    iskren pozdrav
    Nemožemo mi prenjet ovaj mod u NTW, morat ćemo sve ponovno raditi, ali će biti bolji i s više jedinica !!!
    Imaš jednu kampanju koja se zove Campaigns of Coalition, to je četvrta i u njoj može biti Hrvatska !!!

  6. #66

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by ♔ Tsar ♔ View Post
    Nemožemo mi prenjet ovaj mod u NTW, morat ćemo sve ponovno raditi, ali će biti bolji i s više jedinica !!!
    Imaš jednu kampanju koja se zove Campaigns of Coalition, to je četvrta i u njoj može biti Hrvatska !!!
    Ja se ne bi tome nadao.
    Duchy of Croatia in my Total War?! Oh I can't wait for factions unlocker mod!

  7. #67

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Zašto ne ?? To je kampanja u kojoj Francuska nije igriva, nego tu svi trebaju biti protiv Francuskog širenja po EU !!! Napravit ćemo ja i Hrobatos mod na istu shemu !!! Možda bude čak i lakše !!!

  8. #68

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    da, čuo sam na forumima o NTW da bi trebalo biti lakše - samo dajte onda napravite Hrvatsku "preko" neke katoličke države ne bilo vam zapovijeđeno...i ja se nadam alatima i boljoj mogućnosti za modiranje - trebalo bi dodati ratne zastave i pomorske zastave, napraviti još jedinica - u biti od nas ovdje se može napraviti dobar tim za izradu povijesno što preciznijeg CRO Factiona
    u slučaju da će biti posla za sve - preporučujem se kao stručnjak za povijesne podatke!

  9. #69
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    koja je startna godina NTw-a? 1795?

  10. #70

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    mislim da da...

  11. #71

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    i was wondering if this mod is compatible with AUM(http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=250655)?

  12. #72
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by lordskater121 View Post
    i was wondering if this mod is compatible with AUM(http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=250655)?
    i dont think so, what files does that mod have?

  13. #73
    Wittman's Avatar Biarchus
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    636

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Da je CA ubacio sve balkanske drzave u igru bilo bi super,a ovako ispade Srbija jedna provincija,Hrvatska jedna provincija,Makedonije nema,Crne Gore nema....tuzno.
    verovatno misle da na balkanu jos secemo hleb kamenom
    Please check your PM folder-Garb.

  14. #74
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    pa da sam ja pravio igru ne bih ih ni ja ubacio, nije ih bilo 1700

  15. #75

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Jel' itko došo do Amerike?
    Duchy of Croatia in my Total War?! Oh I can't wait for factions unlocker mod!

  16. #76
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    ja sam jos na starijoj verziji moda, kad sam zauueo bosnu i srbiju poslao brod s vojskom i napao francuske kolonije u americi, poslije kad sam zavrsio osvajanje balkana, napao sam Lousisanu, i indijance
    postao balkanska kolonijalna sila

  17. #77

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    zašto da ne počnemo prikupljati materijale za CROATIA mod u NTW-u? Tako radi ekipa za onaj Napoleon: Order of War....čak su si i poseban thread rezervirali...da i mi to napravimo sa modom za Hrvatsku???

  18. #78

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Vidiš dobra ideja !!!
    Za početak postajte svoje Steam ili Xfire usernamove da možemo chatat !!!
    Evo moje:
    Steam: Tsar93
    Xfire: gammerboss5

    Mi imamo već dosta podataka o unitsima, tak da to netreba skupljat.
    Treba više podataka o našoj povijesti u to doba, vladarima i zastavama !!!

    U NTW-u, ćemo se potruditi napraviti i naval unitse !!!

    Čak sam mislio uz Hrvatsku regiju, stavit i Bosansko-Srpsku, tak da budemo Croatian Empire, kao Austrija, Englesak, Prusija... Da neizgledamo ko neka minor nacija !!!
    Last edited by ♔ Tsar ♔; February 13, 2010 at 07:37 AM.

  19. #79

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    evo i moj:
    xfire - pessimusduxsclavorum

  20. #80
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    xfire kika19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •