View Poll Results: Do you like this mod ???

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Yes !!!

    57 71.25%
  • No !!!

    23 28.75%
Page 3 of 15 FirstFirst 12345678910111213 ... LastLast
Results 41 to 60 of 297

Thread: Croatia playble mod 1.0

  1. #41

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Sorry nisam skužio da samo to želiš !!! Nego kak napreduješ s tim modom ???

  2. #42
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    kojim?

  3. #43

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by ♔ Tsar ♔ View Post
    Sorry nisam skužio da samo to želiš !!! Nego kak napreduješ s tim modom ???
    Mod je odavno gotov, samo ide updajt u kojim su nove Hrvatske vojne jedinice.
    Duchy of Croatia in my Total War?! Oh I can't wait for factions unlocker mod!

  4. #44
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    ajde boysi napisite nesto,kako vam ide kampanja i tako to...
    zanimaju vas dobri modovi ? ovdje mozete napisati preporuke i dobiti ih
    neki trikovi u bitkama? na mapi? znate ih i zelite ih podijeliti?napisite ovdje
    Last edited by Hrobatos; February 06, 2010 at 03:16 AM.

  5. #45

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Ostavite svoj komentar nakon što glasujete !!!

  6. #46

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Svaka čast na modu ekipa, lijepo je konačno vidit Hrvatsku u TW kolekciji...

  7. #47

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Jelda ? Puno hvala frende !!!

  8. #48

  9. #49
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    pa vecina druge drzava imaju samo jednu zastavu, ali mogu ubacit jos jednu takvu, iako nisam siguran gdje bi se pojavila

  10. #50
    Vukodlak's Avatar Laetus
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dallas,Tx
    Posts
    15

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    hehe radi ovog moda cu otic nabavit ETW...svaka cast majstori

  11. #51

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Odličnooo sad imam razloga da kupim Empire
    Svaka vam čast samo tako dalje

  12. #52

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Hvala dečki !!! Uživajte !!!

  13. #53

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Ok odigrao sam jedno 50+ turnova, za sada bez ikakvih rušenja i sličnih komplikacija. Evo par prijedloga:
    1. Primjetio sam da su hrvatske jedinice za klasu jače od bilo koje neprijateljske(od onih koje sam do sada susreo), tako da ih možda malo treba oslabit xD.
    2. Pojačat Turcima vojsku jer ne predstavljaju neki izazov (jest da sam igrao na normal, budem probao sad na većim težinama).
    3. Riješiti to da se mogu gradit katoličke crkve, umjesto protestantskih. Čini se kao malen bug to bi barem trebalo biti jednostavno, nadam se xD.
    Da to mi je najviše upadalo u oko do sad. Ako treba kakva pomoć recimo pisanje opisa na engleskom jeziku ili istraživanje o tom dobu, rado bi pomogao. Ugl svaka čast, samo tako dalje

  14. #54

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by duhsveti1 View Post
    Ok odigrao sam jedno 50+ turnova, za sada bez ikakvih rušenja i sličnih komplikacija. Evo par prijedloga:
    1. Primjetio sam da su hrvatske jedinice za klasu jače od bilo koje neprijateljske(od onih koje sam do sada susreo), tako da ih možda malo treba oslabit xD.
    2. Pojačat Turcima vojsku jer ne predstavljaju neki izazov (jest da sam igrao na normal, budem probao sad na većim težinama).
    3. Riješiti to da se mogu gradit katoličke crkve, umjesto protestantskih. Čini se kao malen bug to bi barem trebalo biti jednostavno, nadam se xD.
    Da to mi je najviše upadalo u oko do sad. Ako treba kakva pomoć recimo pisanje opisa na engleskom jeziku ili istraživanje o tom dobu, rado bi pomogao. Ugl svaka čast, samo tako dalje
    1. Vojsku sam namjerno ojačao, tako kad se igra na VH/VH da imate neke šanse, jer druge nacije oko vas postaju nešto gore od Al Qaide, lol !!!

    2. Nemoguće je povećati nekoj naciji vojsku i jačinu na početku, jedino se može novac povećat, pa da mogu gradit puno kurac vojske !!! Ograj na VH/VH pa će ti male zemlje kao VEnecija, GEnova, Papal state zadavati više glavobolje od bilo koje druge nacije. I predlažem ti da si očuvaš protektoratstvo s Austrijom. Ja sam uspio, i cijelo su mi vrijeme čuvali moje regije, dok sam se a dalje širio.

    3. Neznam kako vi neki imate protestantske a neki katoličke crkve. Ja imam katoličku, kao i dosta ljudi, a vi neki imate protestantske. Fakat mi nije jassno kak !!!
    Jel imate org. igru ???

  15. #55

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Ja imam org. igru i sad nakon nekog zadnjeg updatea, nemrem više niti jedan ovaj mod koristit, pa ni svoj !!!

  16. #56
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    igraj na VH/VH pa onda reci da je prejaka vojska, za tu je razinu pravljeno

  17. #57

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Quote Originally Posted by ♔ Tsar ♔ View Post
    1. Vojsku sam namjerno ojačao, tako kad se igra na VH/VH da imate neke šanse, jer druge nacije oko vas postaju nešto gore od Al Qaide, lol !!!

    2. Nemoguće je povećati nekoj naciji vojsku i jačinu na početku, jedino se može novac povećat, pa da mogu gradit puno kurac vojske !!! Ograj na VH/VH pa će ti male zemlje kao VEnecija, GEnova, Papal state zadavati više glavobolje od bilo koje druge nacije. I predlažem ti da si očuvaš protektoratstvo s Austrijom. Ja sam uspio, i cijelo su mi vrijeme čuvali moje regije, dok sam se a dalje širio.

    3. Neznam kako vi neki imate protestantske a neki katoličke crkve. Ja imam katoličku, kao i dosta ljudi, a vi neki imate protestantske. Fakat mi nije jassno kak !!!
    Jel imate org. igru ???
    Yep imam orig igru, i sad cu startat igru na Vh/Vh pa vidit kako to teče. Što se tiče protestanata iskreno neznam, samo znam da katoličku crkvu nemrem gradit. Al dobro kad već mijenjamo povijest nek hrvati budu protestanti Ugl odoh igrat pa javim nocas dojmove

  18. #58
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    kak to, meni je Hrvatska bila 100% katolička, i zasto uopce gradite crkve?

  19. #59

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Spoiler Alert, click show to read: 

    Evo screen da nebi ispalo da izmišljam
    Inače ne gradim crkve, al eto bode oči.

    E da imam steam verziju igre mozda to ima neke veze s tim
    Last edited by duhsveti1; February 11, 2010 at 02:02 PM.

  20. #60

    Default Re: Croatia playble mod 1.0

    Ma to što je vojska jača, samo potvrđuje ko su najjači ratnici u Europi i šire uvijek bili (pohvale Tsaru)
    Aj stvarno nek se riješe problemi s protestantskom crkvom...

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •