Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 27 of 27

Thread: Czech Thread for Mitteleuropa mod

  1. #21

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Teda teď hraju vanilku za Dánsko a papež mě s**e úplně neskutečně. Vyhlásil křížovou výpravu, nezúčastnil se jí nikdo kromě mě (a já jsem byl úspěšnej), každej úkol, kterej mi dá, splním (až na jednu výjimku, kdy jsem kvůli spadnutí systému a nahrání hry z autosavu zapomněl obnovit rekrutování kněze) a stejně mám jen dva křížky. Napadlo mě Polsko, ale já nesmím odpovídat, jinak mě exkomunikuje, můžu jen čekat, kdy na mě zaútočí... Teď se to samý zopakovalo s HRE... Strašnej hajzl...

  2. #22

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Mimochodem, nebylo by možný vytvořit popa pro Ortodoxní církev? Čili papeže pro Rusko a Byzanc?

    -------------

    Promiň, ale musím tě upozornit na to, že podle pravidel tohoto fóra je lepší, když chceš ještě něco dodat, spíše editovat původní poštu (knoflík Edit post). Neber to zle, ale musim se o tohle starat ve svým subforu jako každej, jinak na mně vlítnou. Díky za pochopení
    Last edited by Sinuhet; December 25, 2007 at 08:25 AM. Reason: multiple posts in a row

  3. #23
    Sinuhet's Avatar Preparing for death
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    the Czech republic, EU
    Posts
    1,090

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Co se týče "pouhýho" přidání český frakce, tak bych Ti radil zkusit buď mod Bohemian Medieval MOd od Methozova týmu, nebo taky mod "das Heilige Römische Reich" - ten má i volbu císaře.

    Co se týče zrádnýho a nelogickýho chování papeže, je to dostatečně hustý i ve vanile jak to popisuješ.

    No a co se týče přidání ortodoxního "papeže" tak to lze jenom na úrovni postav, ale nebude se chovat jako hardcodovaný "katolický" papež. Pokud chceš tohle tak si stáhni poslední práci Methozova týmu pro Kingdoms, tam to myslím mají implementovaný, a nebo je tady na TWC modifikace od Zeferiala (nevím přesně spelling, sorry), tvůrce Clouds across Europe modu, který to původně vytvořil (ortodoxní kněze a patriarchu).....

    čauvec, měj se
    My TW games "Battle Formations" projects:
    Sinuhet's ETW Formations v2.0 – for ETW
    Sinuhet's Battle Mechanics v5.0 – for MTW2
    Sinuhet's Battle Mechanics v3.0 – for MTW2
    Sinuhet's AI Battle Formations v7.0 – for RTW 1.5


    In Patrocinivm Svb HorseArcher

  4. #24
    Methoz's Avatar Senator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bohemia (Czech: Čechy; German: Böhmen) (CZE)
    Posts
    1,281

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Zdarec.... dodatecne stastny a vesely....
    jinak - smekam pred tebou... ty husiti sou dokonaly..skoda ze nas mod vypousti husity (mod pro kingdoms) hned bych te otravoval s pravama

    skoda,ze AI na kingdoms nebudes delat,nemuzu nikde zadny sehnat

    Nechci ti tady spamovat nebo delat reklamu na nas mod pro kingdoms,ale jen abych doplnil - BMM2K (mod pro kingdoms s Bohemii) nema nic s papezeme nebo tak - v Tuetonsky kampani se moc na viru nevsazi..jak u koho...

    nas mod pro mtw2 jeste nevisel (uz jo,ale 2x nam ho smazali a pro tech cca 500mb nemame misto) ted sme dreli na kingdoms a jeste nejaky hovadinky a dame si pauzu...protoze nemuzeme najit mapmakera ...

    2Sinuhet - sorry,jen upresnuju

    hodne zdaru a kdyby sem se sem uz nedostal tak stastnej novej rok 2008 !!
    TotalWarForum.cz
    Česko-Slovenské fórum o hrách ze série Total War

  5. #25

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Jak se to vlastně dělá, ty modifikace? Něco jednoduššího bych asi zvládl sám (a postupně i náročnějšího, až bych do toho pronikl), ale nevím, kde mám vlastně začít - jestli je na to potřeba speciální program nebo se jenom přepisujou původní soubory apod.

  6. #26
    Methoz's Avatar Senator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bohemia (Czech: Čechy; German: Böhmen) (CZE)
    Posts
    1,281

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    staci si tady na twc projit tutorialy........
    sou nesmyslny,nesrozumitelny,slozity..ale dik nim sem uz udelal spoustu veci
    TotalWarForum.cz
    Česko-Slovenské fórum o hrách ze série Total War

  7. #27

    Default Re: Czech Thread for Mitteleuropa mod

    Já nejsem schopnej se v nich zorientovat. Našel jsem třeba výpis programů k modifikacím, ale není tam, na co je kterej program určenej a stejně bych nevěděl, jak to používat...

    Jo a nešla by přidat možnost volby dědice trůnu, jak to bylo v Římanech? Přijde mi logický, moct si vybrat svýho následníka. Nechápu, proč to zrušili...
    Last edited by tobytja; December 26, 2007 at 02:45 PM.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •