lihtsalt chat

  1. Meelis13
    Meelis13
    no siin on siis kõik offtopic teema
    muide, me oleme juba lätlaste klubist rohkem postitanud ja see grupp on max nädal aega vana
    lisaks sellele oleme juba vanast Eesti klubist aktiivsemad
    tore on näha, et oleme siin kenasti aktiviseerunud.
  2. Commander Ruunu
    Commander Ruunu
    Kuradi lätlased, neist ei ole midagi head oodata. Tegelikult neil ei ole 6 varvast, viis on: 2 taga 3 ees.
  3. Meelis13
    Meelis13
    davai, aktiivsust!
    keegi eilset mängu nägi? krt, fäärid väärisid võitu, aga krt, 2:0?! no ühe värava oleks ikka võinud tagasi lüüa....
    aga jah.... jälle see viga, mida ma olen näinud viimaste aastate mängudes: lihtsalt ei suudeta väravaid lüüa, kuigi luuakse väga häid olukordi
  4. emperor77
    emperor77
    suht hale mäng. kuradi kaks penaltit ühe mängu jooksul on ikka liiast. ma vaigselt hakkan siin kruglovi võimekuses kahtlema, see omavärav sloveenia mängus ja nüüd eile teine värav ka tema süül.
  5. Meelis13
    Meelis13
    emperor, see sloveenia mängu omaväravalööja oli ikka Sidorenkov, mitte Kruglov....
  6. emperor77
    emperor77
    ups
  7. Meelis13
    Meelis13
    aga siiski... teoorias on meil siiski võimalik EM-ile jõuda, kuigi selleks peaks koondis kõik kolm mängu ära võitma ja täiega õnne olema...
  8. Meelis13
    Meelis13
    äratus! mis suvel teete?
  9. Commander Ruunu
    Commander Ruunu
    Suvel on vaja palju õlut juua, chillida ja ujumas käia.
  10. Meelis13
    Meelis13
    vot see om mehe jutt v.a õltsi osa
  11. emperor77
    emperor77
    minul juuni puhkus ja alates juulist siis tuhamägedel aeroobika.
  12. Commander Ruunu
    Commander Ruunu
    Kui keegi seda kunagi näeb, äkki keegi oskab head infot anda kust ma saaks teavet Eesti Sõjaväe kohta circa 1940 aastal.
  13. Septentrionalis
    Septentrionalis
    Kas keegi siin on veel elus?
Results 1 to 13 of 13