Page 7 of 79 FirstFirst 12345678910111213141516173257 ... LastLast
Results 121 to 140 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #121
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Uh bre koliko strana... Meni je dobro sadašnje ime, sve dokle god se ne zove 'kafić' ugh
    Nisam očekivao ovoliko odgovora, obično se pretrči bilo koji post koji nema veze sa nekom od tema, koje ne volim da slušam ni da pominjem

    Ovi sa ponijima sve gejevi. Čista sumnjam da su pripadnice lepšeg pola. Zasad sam ih našao tri na TWC-u.
    Mene ortak navukao na Rome Total War i Stronghold zato što sam ja njega na Knights of Honor i Battle for Middle Earth. Čisto osvetnički. Ubrzo je pola škole igralo Rome i hodnici su se orili od opisa slavnih bitaka.
    Igram Sundering i Ferrum Aeternum (jedan od tri moda koji ima Srbiju)
    Metaliku čekam ceo život (tj od poslednjeg puta) , Samo da čujem Fade to Black sa originalnim solom, a ne izmenjenim kao što Kirk radi poslednjih godina...

    Jedino kad sam pričao o građanskom ratu je sa strancima, nikad sa ljudima sa ex-Yu prostora.
    Smatram da nemam pravo da pričam o tom ratu zato što nisam ni znao da ga je bilo (bio sam samo klinac, za taj rat sam saznao tek pre par godina) i iz poštovanja prema ljudima koji su doživeli strahote u tom ratu i iz poštovanja prema porodici. Bilo bi nehumano da sad posle toliko godina pričam o mrtvima. Moja porodica je ex-Yu i kad bi samo koliko boli kad ne možete da posetite rodbinu samo zato što imate Beogradski naglasak. Zato što su ljudi koji su se preselili iz domovine još pre rata, posle istog proglašeni za izdajnike, rod najrođeniji, da budemo šikanirani od strane ljudi koji ne znaju šta su osnove života.

    Ali to sve nije bitno i taj se problem nikad neće rešiti jer smo nesposobni, svi hoće da pobegnu odavde, a i mi mlađi smo takvi - nesposobni i bežimo od problema. Stvari su ozbiljne i zbog par ljudi koji žele da se obogate mi ostali ne možemo da živimo normalno. Mi smo sami sebe iznutra uništili to jest kriminalci (inače najveće patriote) kojima je lakše da imaju 8 malih država da sprovode svoje namere nego jednu veliku, i udariše tamo gde je najlakše na ponos. Srbi su preponosni, Hrvati arogantni, Bosanci egocentrični, mislimo da smo najbitniji i najpametniji. Pa mi imamo najviše stručnjaka po glavi stanovnika čak 7.000.000. Kad bi samo ljudi znali koliko smo bedni

    Eto i moje mišljenje, jako beznačajno s obzirom da ovih godina SVI imaju mišljenje i guše se u njima, ne vide realnost (da smo bedni). Tu ne ubrajam sportske uspehe, to je težak rad pojedinca ili grupe ljudi i to je to. Njihov uspeh a ne nacije...

    + rep za sve odgovore na moja pitanje. Imam 7 prstenčića dnevno i gledam da ih potrošim...
    Last edited by NekoGenijalan; April 25, 2012 at 12:34 AM.


  2. #122

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Novo ime za Socijalisticku Federativnu Republiku Jugoslaviju?
    Zemlje u regionu.

    Zamisli da tako nekako preimenujete tread a? Lengvidz of ridzonal kantris.
    Hehehe, zezam se dobro je i ovako. Kad kidishem na strankinje onda lepo kazem da govorim Engleski, Makedonski, Srpski, Hrvatski, Bosanski, Hercegovski i Crnogorski. I jaaaoooo kako sam ja pametan jelte.
    ___________________________

    A ovo sa ponijima je dobro na neki nacin. Ono kao profajling da odma skontas ko se spava u guzu posto ne verujem da ima zenki na TWC.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  3. #123
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Oklop View Post
    posto ne verujem da ima zenki na TWC.
    Ima tri Dve udate i jedna klinka...
    Last edited by NekoGenijalan; April 25, 2012 at 03:51 AM.


  4. #124

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Son of Serbia View Post

    Ahahah, odlična majica. A i ti si neki rmpalija, k'o od brda odvaljen, a?
    Mi smo familijarno visoki i krupni ljudi.
    Jos se prica po komsiluku da kad su me moji pravili da su ispucali prozori na kilometar oko kuce kao i asvalt na ulici. A komsije sa malom decom su tu istu decu nosili ujutru kod vracare da im odgana strah.
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  5. #125
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Znam zato mi je malo muka te teme jer o tome cesto pricam sa kolegama u kafani i onda dodjem ovde i ista prica .
    Nema veze, odje slobodno mozes da dodjes kad oces i da pricas o cemu oces! A sto se tice tema, pa sto naleti o tome se i prica. Cinjenica je da je politika neizbjezna jer imamo burnu istoriju i donedavna zbivanja pa se mora o tome razgovarati. Mene je sad uzitak sa vama pricati nas jer po vazdan pricam Engleski i Dari, tako da sad sa vama jedino mogu malo na nasem da se ispricam opsirno .

    -Jel znate da Noble ima najveću reputaciju (ovde) od ljudi sa ex-Yu prostora?
    Zar imam?? Nisam to znao do sad! Valjda dje me zna dosta ovih sa drugih dijelova foruma.

    EDIT: I ko mi bre više briše postove, već sam par dana na 299, a postavio sam barem 3 od tada?
    Ne brini nista, to je zato sto su pobrisali nekoliko velikih thredova, to je novi gazda uradio da bi ojacao server i ocistio prohod novih postova. I ja sam izgubio nesto postova, svi su manje vise. Sad je sve u redu, nece ti vise biti brisani!

    Upravu si Padrino za italijane,uglavno oni cuvaju svrpsku svetnju po Metohiji,i vrlo je postuju,cak je i dosta italijana preslo u pravoslavlje,pogotovu onih koji su bili stacionirani u Peci. Inace i Spanci imaju slican odnos sa narodom,uglavno su svi romanski narodi tako postavljeni prema Srbima.
    I ja sam to cuo za Italijane!

    -Jel znate da Noble ima najveću reputaciju (ovde) od ljudi sa ex-Yu prostora? Noble je uvek argumentovan u svojim postovima, mozda zato.
    Ja ne postujem nikad u jednoj liniji, to su ti oni "one liners" takozvani. Imas ih dosta na TWC-ju.

    Fora je sto ju je sevio moj ortak vece pre toga pa ona dosla da ga trazi al on nije bio tu, u stvari cela ekipa je bila otisla u pijanku a ja ostao u sobi posto sam bio nesto bolestan pa se onako u krevetu iznapijao ko budala i jos nesto, i bane ta riba da ga trazi , ja joj objasnim da nije tu a ona ajd kao da ostane sa mnom da mi pravi drustvo pa smo se tu raspricali, najjaca je bila scena kad mi se taj ortak konacno vratio mrtav pijan i prosao pored nje ni ne konstatujuci je, ja mu iz zajebancije dobacim '' jel mogu da je karam? '' a on '' ma karaj je '' i onesvesti se na krevetu. a i mogao sam da je karam da sam hteo, ali bromazepam jebe majku
    E nema sto, lijekovi nakd umiju da pometu coeka i da ti zeznu erekciju. Moj je drug bio popio jendo vece oko 8-9 Smirnof Black vodki i pokupio jendu Grkinju, i nemoga mu se dici tu noc. Goli su bili i dzaba, nemoga mu se dici. Muka mu je biloi poslije.

    TWC generalno ima manje ex yu clanova a i zato sto pise "Serbian " ( sto me malo nervira ) pa se neki uvrede jer su njihovi jezici toliko razliciti .
    Sve zavisi od prometa nasih na forumu, nekad vise nekad manje. A ima ih dosta u Tsardoms thredu tamo ali oni ne dolaze odje u kafanu, vjerovatno smo im previse bucni. I to za jezike, meni su svi isti i svi pricamo istim jezikom, nema razlike bar za mene licno!!

    a prevliki procenat ljudi sto furaju TW forove, imaju fetishe prema srednjem vijeku, pa se svede na neka drkanja povijesti.. mene boli kurac iskreno govoreci sta je bilo onda. mislim moze da bude zanimljivo.. ali jeli sam potomak Tvrtka him self... Trpimmira Lazara.. ili nekog anatoliskog turcina ili vlaha.. boli me spolni organ
    Yuri ti si kralj, ja i nebi mogao zamisliti kafanu bez tebe nikako.

    Pa cak i sanel prospe koju mudrost s vremena na vreme ovde,o cemu da pricamo onda
    Neka ga, Saneel je odje dugo vremena vec, njegova je kafana koliko i nasa!

    Pa manje ljudi ima zbog drugih stvari,a ne zbog imena thread-a.Sad Tzar ispade neki nacista sto tera ljude.Kolko se ja secam,nekolicina clanova iz susednih plemena ovde je posle jedne zustre rasprave odlucilo da bojkotuje thread jer je postao previse srpski po njihovom misljenju,tako da je Tzar jednostavno rekao ok,i promenio ime.
    Ime threda je adekvanto jer su Srbi velika vecina odje, a i dok se zvao "Juznoslovenski jezici" stalno su nas neki prozivali kako smo "velikoSrbi" i slicno. Zato je Tzar rekao da se thread od sad zove ovako i kraj price! Svako je dobrodosao i to je najbitnije!!

    Ja sam siguran da dosta bosnjaka ne zeli da dodje ovde zbog imena .
    Svaki Bosnjak je dobrodosao odje, ka i svi mi! Meni nebi smetalo da je Bosnjacka kafana odje jedina i da svi idemo u nju, nebi mi ime smetalo, to je samo naziv. Igrom slucaja je Srpska kafana ili thread i svi dolaze i dobrodosli su!!

    ali su otišli kad se je počeo furati "ravnogorski" stil.
    Ja neznam kakav "Ravnogorski stil" se fura, ja prvi sam protiv bilo kakve glorifikacije i velicanja Ravnogorskog pokreta i to sam vec obznanio nekoliko puta odje javno! Ne mora znacit da ako su Srbu vecina da mora automatski biti Ravnogorska ideologija ili svi isto da misle, pa nisu Srbi ili ostali tako uniformisani i regimentirani, nije svijet tako crni ili bijel, svi imamo svoja misljenja i razlicita su!!

    ,Noble Lord sa svojim Kurdima()
    Na kakve Kurde ti mislis obraza ti?? O cemu pricas??..

    Bravo Noble.
    E hvala, mada neznam na cemu??

    Noblu ne mogu da odgovaram ne eseje, nemam ni vremena ni živaca..uglavnom Noble, isreno ti kažem o našoj politici rezonjueš kao ona plavuša iz spota Borisa Tadića Ebiga al je tako...Doduše, tu tendenciju sam primetio kod naših u imigraciji...ostanu zamrznuti u vremenu u kom su napustili zemlju. Ovim novima je kriv Miliošević i što radna nedelja ima ponedeljak (samo da se osvrnem na najbanalniji deo tvoje priče da je pogrešio i što nije "izdržao" još bombardovanje..
    Kako mislis, neznam na koju plavusu mislis??.. A to o politici je samo moja analiza (plus intel do koga sam dosao skorije po pitanju rata na Kosovu 1999, i to iz pouzdanih krugova sto su bil itu umijesani) nekih stvari i moje misljenje po pitanju izbora i rata na Kosovo, i Milosevica smatram za krivca onoga sto je bilo na Kosovu odnosno sadasnjeg stanja za koje kazes da je kriva ili oddgovorna ova sadasnja vlast! Nije meni Milosevic kriv nizasta nit me interesuje, ni sad ni onda kad je bio na vlast, ali on je doveo do ovoga sadasnjeg stanja na Kosovu njegovom politikom i kukaviclukom i politikom njegove zlocinacke i degenericne supruge kurceve "Dr" Mire Markovic, kosa mi se digne na glavi kad je spomenem!!

    .pa ovi su posle par nedelja krenuli da rokaju civilnu infastrukuru kad su videli da ne mogu vojno...u Užicu (koje nije najgore pogodjeno, jer su sve fabrike ostale čitave) ni jedan most sa druge strane Zlatibora nije ostao čitav, nije bilo struje, telefona, vode u višim delovima...bili bi svedeni na kameno doba),
    Bio sam 1999 tamo i dobro se sjecam, izdrzali bi bombardovanje i nebi bili svedeni "u kameno doba", to su suplje price. Pitanje je bilo samo ko moze vise izdrazati i kampanja NATO-a nebi mogla potrajati jos dugo, kopneno nebi napali i izvuklo bi se bolje rjesenje od ovoga kakvo je sada! Sarajevo je izdrzalo preko 1000 dana bombardovanja, bez struje vode i plina, bez namirnica, konstantne borbe, itd, i izdrzalo je!! Da je Milosevic i njegova supruga bila na celu Sarajeva, oni bi kapitulirali poslije 300 dana samo, milsim to je stvarno pateticno govoriti o tome covjeku u njegovoj suprugi. Znaci ratujes i pocnes da trpis gubitke i onda se predas, pa trebao se odmah predati i nebi izgubljeno bilo zivota nizasta i ranjenih ljudi, i ti mostovi i struju sto spominjes, bili bi redovni, Srbija u ratu za Kosovo i sve zavisi, rat za nacionalno spasenje, a oni brinu o mostovima i imalju li struje i vode dovoljno, stvarno neshvatljivo. Koji klinac se onda ulazilo u bilo kakvu borbu i otpor, trebalo je predati sve 1997 i zavrseno.

    Srbija je mogla izdrzati jos 2-3 mjeseca i sve bi bilo gotovo, pa ni Afghanistan nije sveden u kameno doba poslije 33 godine ratovanja pa nebi ni Srbija bila svedena poslije samo 6 mjeseci!! Ne mogu da vjerujem da je Srpski narod u tom odsudnom trenutku za svoj opstanak imao na celu jednog Milosevica, njegovu suprugu i kurvanjske gmizavce oko njih sto su imali, pa dobro je ista ostalo, dobro te kurve nisu sve dale i predale!

    ovim emigantima iz 50, 60 sve zli komunisti krivi...potomci ovih iz 1945. još vode gradjanski rat ..ovi iz 70oh 80ih bratstvo i jednistvo..I svi su užasno tvrdoglavi, zamrznuti u tom svom kosmosu kako su zapamtili stari kraj..
    Jes, to sam i ja primjetio u Australiji. Mnogi nasi su tamo jos uvijek ostali u svojim misljenjima ko kad su napustili drzavu, i drze se tih ponekad smijesnih ponekad nebuloznih misljenja. To je svudje isto, tamo ili u Americi, emigracija je takva. Ali nemozes poredit nas sto smo dosli prije 6-7 godina, edukovani i odrasli, kosmopolitski orijentisani i sa velikim iskustvom! Plus sto smo mi bili nazad vec 5-6 puta i znamo kakve su stvari i bili smo svjedoci 90-tih i prezivjeli smo sve to. Drugo smo mi a drugo su oni (ponekad primitivni i poglupi) gastarbajteri i politicki emigranti sto jos nijednom nisu bili nazad i sto jos pricaju ko da je ovo 1945 ili 1968 godina! Nije sva nasa emigracija monolitna i ista, razlike su velike!

    Tako da..dijaspori treba da se zabrani glasanje, to je vrhunska glupost
    Ja bih dijaspori dao pravo glasanja i ne samo to no bih uveo obavezno glasanje u Srbiji i Crnoj Gori, jedino tako bi se stvari pokrenule i nasto napravilo da se ovaj apatizam, pesimizam, fatalizam i cinizam iskorijeni!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  6. #126
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post


    Na kakve Kurde ti mislis obraza ti?? O cemu pricas??..

    Ma zezam se,hteo sam da kazem Pastune(jel si kod njih u Pakistanu/Avganistanu ? ) ali sam hteo da generalizujem malo pa sam lupio prvu glupost koja mi pala na pamet.No hard feelings

  7. #127

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Ma zezam se,hteo sam da kazem Pastune(jel si kod njih u Pakistanu/Avganistanu ? ) ali sam hteo da generalizujem malo pa sam lupio prvu glupost koja mi pala na pamet.No hard feelings
    Hehehe, ko onaj grafit u Beogradu.
    Kinezi mrs u Japan
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  8. #128

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    E hvala, mada neznam na cemu??
    To je bilo u sklopu odgovora na post Genijalnog - rekao je da ti je najveći. Mislim, reputation level. Pa stoga rekoh bravo - pošto si, prema tome, čovek sa najvećim ugledom, poštovanjem, reputacijom u ovoj zajednici od svih nas. Tako mu to nekako dođe.
    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку
    Mmmmm...
    Hehehe, ko onaj grafit u Beogradu.
    Kinezi mrs u Japan
    Meni je do jaja bio jedan drugi - u jeku one navale na Jevropu, za vreme najjačeg talasa svakodnevnog bombardovanja beneficijama koje će nam doneti evrointegracije, pročitam grafit: "HOĆEMO U AZIJU!". Pošto su navalili s parolom "hoćemo u Evropu", očigledno je bilo da trenutno nismo u Evropi, pa je narod digao glas - onda bar možemo da biramo gde ćemo. Ja ću da glasam za Afriku ako mi neko ponudi pravo izbora.
    Last edited by Son of Serbia; April 25, 2012 at 07:16 AM.

  9. #129
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Bas me onda interesuje kojim jezikom pricaju u Sandzaku,kad je bosnjacki autohtoni ???

    Pustite bre Metaliku,ja se sprema za pravu stavar http://www.youtube.com/watch?v=4woJW0A5BXs

    A zdravlje na leto,pravac Belgijahttp://www.tomorrowland.be/

  10. #130
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SOB8kKmFozg

    Obrati te paznju a drugi komentar.

  11. #131
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Ma zezam se,hteo sam da kazem Pastune(jel si kod njih u Pakistanu/Avganistanu ? ) ali sam hteo da generalizujem malo pa sam lupio prvu glupost koja mi pala na pamet.No hard feelings
    Nema problema, nisam zna o cemu se radi . Ovamo su Pashtuns i Tajiks vecina velika u Afghanistanu, a Peshawar je Pashtun city vecinski, mada ima Farsi, Punjabi i ostalih. Sad sam vec tri dana u Kunar na granici, blizu je Nouristan provincija, tu zive stanovnici sto tvrde da su potomci Aleksandra Velikog i Grka, e da ih vidis kakvi su, jako interesantni. Mnogi izgledaju "Evropski" vise nego ja sto izgledam, cak oni sa mnom odmah lete Pashtu da pricaju.

    Hehehe, ko onaj grafit u Beogradu.
    Kinezi mrs u Japan
    Jeli stvarno taj grafit bio u Beograd??

    To je bilo u sklopu odgovora na post Genijalnog - rekao je da ti je najveći. Mislim, reputation level. Pa stoga rekoh bravo - pošto si, prema tome, čovek sa najvećim ugledom, poštovanjem, reputacijom u ovoj zajednici od svih nas. Tako mu to nekako dođe.
    A za reputaciju, e hvala hvala! Tu smo vec i borimo se ko lavovi, ne damo im pardona na TWC-ju!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  12. #132

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Au, burazeru... Priče tipa ovih koje smo il padrino i ja vodili na prethodnoj strani?! Voleo bih da mi kažeš kako sam te ja ikad uvredio na bilo koji način, posebno pričama o toj Srbiji... Čekam odgovor, pa ću se potruditi da promenim ono što te "pecka", ako bude valjan i zasnovan na validnim tvrdnjama.
    Mislio sam da je moja sala bila ocigledna .Ti si zadnja osoba koja bi nekoga ovde uvrijedila , barem se meni tako cini .
    Last edited by The Despondent Mind; April 25, 2012 at 10:37 AM.

  13. #133
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    Nema problema, nisam zna o cemu se radi . Ovamo su Pashtuns i Tajiks vecina velika u Afghanistanu, a Peshawar je Pashtun city vecinski, mada ima Farsi, Punjabi i ostalih. Sad sam vec tri dana u Kunar na granici, blizu je Nouristan provincija, tu zive stanovnici sto tvrde da su potomci Aleksandra Velikog i Grka, e da ih vidis kakvi su, jako interesantni. Mnogi izgledaju "Evropski" vise nego ja sto izgledam, cak oni sa mnom odmah lete Pashtu da pricaju.



    Pa jel tu u blizini Aleksandar bio osnovao jednu od svojih Aleksandrija ?Cini mi se da jeste ako me secanje ne vara.Mogu da zamislim kako je interesantno,svaka cast tebi i na hrabrosti i interesovanju za taj region.

  14. #134

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Djordje View Post
    E svaka ti dala, razvuk'o sam kez od uveta do uveta.
    Quote Originally Posted by Uber Mind View Post
    Mislio sam da je moja sala bila ocigledna .Ti si zadnja osoba koja bi nekoga ovde uvrijedila , barem se meni tako cini .
    E onda se izvinjavam - nisam prepoznao šalu.
    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    Nema problema, nisam zna o cemu se radi . Ovamo su Pashtuns i Tajiks vecina velika u Afghanistanu, a Peshawar je Pashtun city vecinski, mada ima Farsi, Punjabi i ostalih.
    Tadžika ima po Rusiji kol'ko 'oćeš. Rade kao jeftina radna snaga, čak i u našim firmama, i to u velikom broju. Naše gazde uglavnom zapošljavaju naše majstore, a kao pomoćne radnike uzimaju Tadžike. Rade za dva-tri puta manju satnicu. Našima se obezbeđuje smeštaj, dok se oni snalaze - živi po 20 njih u jednom malom stanu koji sami plaćaju, da bi uštekali lovu. Kaže ćale da parlaju i srpski.
    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    A za reputaciju, e hvala hvala! Tu smo vec i borimo se ko lavovi, ne damo im pardona na TWC-ju!
    Samo bahato!

  15. #135

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by il padrino View Post
    Ja prelista ,zadnje 2,3 strane,i ni traga o Tadicu i Albancima.Son of Serbia,kako si mogao da dozvolis to,zar se nismo dogovorili da na svakoj strani moramo to da ubacimo ?
    Msm, jbg, red neki mora da se zna i da se poštuje: dve muve jednim udarcem: Mr. Tadići i Šošoni all inclusive

  16. #136

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Gospodine Genijalan, gdje vi momentalno zivite. Posto si rekao da nemozes da posijetis rodbinu radi BG naglaska?

  17. #137
    Djordje's Avatar Civis
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Srbija,Zvecan
    Posts
    106

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Sos,aaaa Hashim Tadic...dobar je

    @neko genijalan
    Reci mi kakav je Ferrum Aeternum,instalirao sam ga jedan put,ali me je zezao nesto,pa ga nisam igrao? I reci mi je l jos uvek beta verzija ?

  18. #138

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Bio sam 1999 tamo i dobro se sjecam, izdrzali bi bombardovanje i nebi bili svedeni "u kameno doba", to su suplje price. Pitanje je bilo samo ko moze vise izdrazati i kampanja NATO-a nebi mogla potrajati jos dugo, kopneno nebi napali i izvuklo bi se bolje rjesenje od ovoga kakvo jesada! Sarajevo je izdrzalo preko 1000 dana bombardovanja, bez struje vode i plina, bez namirnica, konstantne borbe, itd, i izdrzalo je!! Da je Milosevic i njegova supruga bila na celu Sarajeva, oni bi kapitulirali poslije 300 dana samo, milsim to je stvarno pateticno govoriti o tome covjeku u njegovoj suprugi. Znaci ratujes i pocnes da trpis gubitke i onda se predas, pa trebao se odmah predati i nebi izgubljeno bilo zivota nizasta i ranjenih ljudi, i ti mostovi i struju sto spominjes, bili bi redovni, Srbija u ratu za Kosovo i sve zavisi, rat za nacionalno spasenje, a oni brinu o mostovima i imalju li struje i vode dovoljno, stvarno neshvatljivo. Koji klinac se onda ulazilo u bilo kakvu borbu i otpor, trebalo je predati sve 1997 i zavrseno.
    Hah, ko god je bio na celu Sarajeva je bio lud. Zbog jednostavnog razloga sto mu je vise stalo do nekih svojih ciljeva nego do "realpolitike". Da ste imali toliko sposobnu osobu kao A.I za lidera, danas bi bili u mnogo vecim govnima, ono je relativno realistican rezultat rata 99'. Tj gubi se Kosovo(sta god neki ovdje prcali da je Srbija) ali se makar ima suverenitet na ostaloj teritoriji. Nemojte me pogresno shvatiti mrzim S.M iz dna duse, ali je bio bolji prema svom vlastitom narodu, po pitanju da nije totalno retardiran ako ga se poredi sa A.I, kojeg je bolila neka stvar za i Bosnu i Bosnjake, samo da on i nekoliko begovskih porodica imaju svoj ""bizniz"".

  19. #139

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post

    Jeli stvarno taj grafit bio u Beograd??


    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  20. #140

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by Djordje View Post
    Pustite bre Metaliku,ja se sprema za pravu stavar http://www.youtube.com/watch?v=4woJW0A5BXs

    A zdravlje na leto,pravac Belgijahttp://www.tomorrowland.be/
    Brate ja sam bio na white sensation zurci, i ovde u bg i kod mene kuci u priboju. Mogu ti reci da je to meni jedno veliko sranje, ja ne znam kako da se provedem uz to osim ako mi neko ne da neki ekstazi (a nazalost nije ) Inace, meni je ubedljivo najbolji provod na svirkama domaceg punka, bio sam na Brkovima i skoro na Seljakoj Buni i tu se izivim kao nigde, sve oko tebe su ljudi opusteni i na zemlji.

    Inace, popizdeo sam sinoc kada sam vise morao nego hteo da gledam fudbal. Koliko foliranja ima u modernom fudbalu, dodje ti muka. Ja ne znam kako ljudi mogu to da gledaju.
    Last edited by Stevcho the Serb; April 26, 2012 at 06:07 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •