Page 69 of 79 FirstFirst ... 19445960616263646566676869707172737475767778 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #1361
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ja ga jos nisam probao, ali ove komentare sto gledam po forumu su uzasni. Izgleda da je jedino rejsenje ckati kakav dobar mod kad izadje. I tacno je, treba ti
    zvijer od kompjutera.
    Ja voilim da se lično uverim u nešto. Pogledam i ja komentare, ali uvek gledam skeptično na to.

    Pa ti si legenda, pravi RTS gamer! Ja isto volim pored TW, Cossacks i Blitzkrieg, jos da igram Stronghold series, pravi su! Sad izlazi i Stronghold Crusader 2, bilo je prije neki dan odje na forumu prica.
    Nisam ja legenda, ja sam genije . Cossaks slabo. Aj baš da vidim i taj Crusader 2. Prvi je sjajan.

    Ove ostale su dobre ali ne igram RTS dje ima fantasy i SC-FI. Za mene je CIV series pravo gubljenje vremena i historiski netacno i glupo, napadas selo (sa neboderima) na mapi sa balistickim raketama a ovamo ih brane
    Indijanci sa lukovima i strijelama. Nebi mogao takvu igru igrati ni 10 minuta. Ali postujem ko voli.
    Ma dobro za smejanje. . A za fantasy, ne znaš šta propuštaš sa The Battle for Middle Earth

    A za Port Royale, super je stvarno. Ima li u Beograd da se uzme dosta pirata ikakv su kvalitet, odje u Pakistan i
    Afghanistan ih ima dosta, samo su pirati jedno 30% da valjaju a ostatak nemoze sni instalirati.
    Port Royale sam razvaljivao. Ima da se nađe negde, ali je slično kao u kod tebe. Ja uglavnom skidam sa Pirate Bay. Oni skidaju takođe odatle ali se ne pomuče da ti naprave lako da instaliraš jer je dugačak proces za sređivanje dok sve otpakuješ itd. A ako mi se svidi, svratim pa kupim original . Ja na to gledam kao na zaštitu potrošača.

    E hvala stari, slike su ti super! Proveo si se dobro, pravo da se coek odmori. Taj Ohrid lijep izgleda, nisam nikad bio. Sto se tice istorije je ljepota, ima svakakvih stvari mogu misliti.
    Srpska srednjovijekovna istorija je tu najizrazenija, pa sve do WWI.
    Sad kad bi krenuo da pišem o istoriji tamo... Trebalo mi bar 2 posta. Za svakog ima nešto. Od praistorije, antike, srednjeg veka, pa od Turaka naovamo

    Valjda se malo najedaju, to je pretpostavljam sad "in" pa i one to furaju. No iskreno, u bivsoj YU a i poslije sigurno su najljepse zenske bile u Beograd, bez pretjerivanja! Beogradjanke su uvijek bile
    prave lepotice, nesto posebno. Nego, kakavi si ti, jesi li aktivan po tome pitanju, ima li sto??
    Loša im ta moda, moje Noble. Jako loša. Svi to kažu to za Beograd. Moji ortaci uglavnom hvale Novi Sad i Suboticu. Moraću da odem i uverim se lično.

    Imam ja prijateljice Posledna 'ozbiljna veza' je prestala od kad se odselila. Ne ide to na daljinu. Nekako je uspela da zaseni sve devojke koje sam kasnije upoznao. Mada to nije bilo ni teško. Evo 2 primera:

    -Ej ćao izvini što kasnim, mlađi brat mi je dobio temperaturu a nikoga nije bilo kući pa sam morala da ga vodim kod pedagoga.
    -Ma nije problem, bitno da smo se našli... ??? Čekaj, misliš pedijatra?
    -E jesi ćaknut, da ga vodim u ludnicu zato što je dobio temperaturu! hahahaha. Nego šta ima?
    -Iskreno se nadam da se šališ.
    -Ma jok bre, sav gori.
    -???

    Sledeća situacija, ja i ortak čekamo dve devojke, one stižu:

    -Ćao
    -Čao
    -Ćao
    -Ćao
    -Ćao
    -hihihihihihihi
    -hihihihihihihi
    -Koliko puta smo rekli ćao
    -hihihihihihihi
    *ja tiho negodujem*
    -Auuuuu
    -Šta reče?
    -Ništa
    -Aj da krenemo, biće milina
    -Koja je sad pa ta Milina?
    -
    ???
    *počnem da se zezam
    -Kako ne znaš Milinu, visoka, crna kosa, vitka, lepe noge...
    -Alo bre, jel znaš s kim pričaš.
    -E, brate aj idemo
    -Aje

    Kakve sve dijabole ja upoznam, to je neverovatno. Nadam se da si skapirao ko je i šta je 'milina' hahahahaha. Inače to nam je sad šifra za ludače u društvu.
    ekstra igrao sam vecinu ovoga i super je sve... stronghold crusader i age of empires II definitivno najbolje)))
    za Knights of Honor mi je pricao drugar ali me uvek mrzelo da probam...
    ne znam kakav ce biti ovaj crusader II.. nadam se samo da ce moci da radi na ovom krsu
    heh pozz
    Udri po Knights of Honor, nemoj da te mrzi. Nećeš se pokajati
    Last edited by NekoGenijalan; September 28, 2013 at 12:12 PM.


  2. #1362

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Knights of Honor obavezno pecovati , inace zabavna igrica .

  3. #1363
    pacco's Avatar -master-of-none-
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    4,648

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Vitiated Mind View Post
    Knights of Honor obavezno pecovati , inace zabavna igrica .
    Zar ima patch za KoH?

    Skinner and modeller for Roma Surrectum
    Under the patronage of Tone
    my shield collection




  4. #1364

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Imaju cak dva . I mnogo poboljsaju AI , bez peca moj 8godisnji brat je bio sposoban i na hardu da veoma lako napravi ogromno carstvo , sa pecevima to ne ide tako glatko , diplomatija je malo zafrkanija ne mozes tek tako dobit "trade agreement" , druge nacije razvijaju vise svoje gradove i brzo dobiju ozbiljne armije . U sustini moras se vise potrudit da bi dosao do svojih ciljeva ali nije nerazumna tezina .

  5. #1365
    saneel's Avatar Senator
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Ljubljana, Slovenia
    Posts
    1,390

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    KoH je previše lahka igra, igrao sam i neke modove, vidi se da je igra stara i previše osnovna. Nadam se da naprave dvojku. Dobre temelje su napravili. Inače sam razočaran sa CK 2.

  6. #1366
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by saneel View Post
    KoH je previše lahka igra, igrao sam i neke modove, vidi se da je igra stara i previše osnovna. Nadam se da naprave dvojku. Dobre temelje su napravili. Inače sam razočaran sa CK 2.
    U ono vreme je igrica bila zmaj . Plus mogućnost da Srbijom zavladaš Evropom je bila zanimljiva. Od dvojke izgleda nema ništa.


  7. #1367
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    pozdrav svima evo i da se ja malo javim, ziv sam ne brinite Imao sam zanimljivu godinu, bio sam 3 meseca u Sočiju radio, sad sam se vratio nedavno, oženio, a čekam i prinovu tako da se svasta desava Za komp imam slabo vremena, malo bacim pogled sta se desava i to je to.
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  8. #1368

  9. #1369

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Cestitam clandestino, i za prinovu i za nevestu.

    Kako u sochiju?
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

  10. #1370
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Hvala. Ako pitas za Soci kao grad nisam nesto odusevljen, poprilicno je to jadno za more i turisticko mesto, ja sam bio u nekom delu gde ti duz mora ide pruga i vozovi prolaze svakih 10 minuta pa moras da pretrcavas da bi dosao do plaze, pa ti gledaj. Novi Sad je za ono Pariz u svakom smislu. Ne znam kako je tamo gde ce se odrzavati olimpijada, to je jedno 50-60 km od socija u planini, tu se na ledini grade hoteli i ostala sranje, to kontam da izgleda bolje.
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  11. #1371

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку
    Ovo sam tek sad primjetio , i mnogo mi je zao sto sad nisam u Yugi .

  12. #1372
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Zdravo, sta se radi, nesto pomalo mrtva ova tema

  13. #1373
    il padrino's Avatar Protector Domesticus
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Smederevo,Serbia/Trieste,Italy
    Posts
    4,860

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ohladili se ljudi od foruma,a i obaveze.Nego sta kazete,kakav je Rome II sad trenutno,vredi li "pazariti 'ga ?

  14. #1374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    I dalje imas instant flote,nemas familije,ne mozes da saljes vojsku bez generala , slomljen politicki sistem (+ sve fakcije imaju isti politicki sistem !),gradske kapije se uniste bakljama , gradovi poput Jerusalima,Sirakuze nisu u stvari glavni gradovi regiona (ocigledno CA nisu culi za jedno milion opsada i ratova oko sirakuze ).

  15. #1375

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    TOOOOOOOOOO Clan ljubi te tvoj brat!!!!

  16. #1376
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by clandestino View Post
    pozdrav svima evo i da se ja malo javim, ziv sam ne brinite Imao sam zanimljivu godinu, bio sam 3 meseca u Sočiju radio, sad sam se vratio nedavno, oženio, a čekam i prinovu tako da se svasta desava Za komp imam slabo vremena, malo bacim pogled sta se desava i to je to.
    Djesi brate Clandestino, sto se radi. Bas mi je drago za prinovu i nek je sa srecom. Kako je bilo u Sochi, jesi radio na construction poslovima, vidim na satelistkoj da je
    sad Sochi prenapucen od gradjevinskih poslova. Preko 55 milijardi dolara su ulozili u zimsk olimpijadu. Mora da ima dosta posla sad, ides li opet u Sochi??

    Nego sta kazete,kakav je Rome II sad trenutno,vredi li "pazariti 'ga ?
    Ja sam dosad cuo samo najgore stvari, totalni promasaj za TW igru!

    Loša im ta moda, moje Noble. Jako loša. Svi to kažu to za Beograd. Moji ortaci uglavnom hvale Novi Sad i Suboticu. Moraću da odem i uverim se lično.
    Ti si legenda, procitao sam ti citav post, padao sam od smijeha! Izgleda da su se i zenske promijenile, kao mnoge stavri.

    TOOOOOOOOOO Clan ljubi te tvoj brat!!!!
    Djesi Vlad legendo, znas li koliko smo te se uzeljeli. Sto te nema na forum cesce? Kakav si, sto ima novo?

    Evo i ja malo da se javim, da vidite Kabul u ljetno vriijeme:

    Typical Kabul morning, and view that is sometimes bit depressing.
    [IMG][/IMG]

    Just relaxing at home.
    [IMG][/IMG]

    Panjshir province.
    [IMG][/IMG]

    In the heart of Panjshir province, even the mobile phone lines are working, the call came from Kandahar though.
    [IMG][/IMG]

    In the car, en route to Bazarak, the central part of Panjshir Valley.
    [IMG][/IMG]

    At the mausoleum of the Ahmad Shah Massoud, the mujahedin legend.
    [IMG][/IMG]

    At the tomb of Ahmad Shah Massoud.
    [IMG][/IMG]

    At the graveyard of the empire, the destroyed Soviet tanks and armored vehicles.
    [IMG][/IMG]

    Destroyed Soviet BMP armored personal carrier.
    [IMG][/IMG]

    The front-yard of my house in Kabul.
    [IMG][/IMG]

    Same yard.
    [IMG][/IMG]

    In front of my house in Kabul.
    [IMG][/IMG]
    Last edited by The Noble Lord; November 18, 2013 at 06:48 AM.
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  17. #1377
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    BMP je gusjenicar, to ti je BTR onda.

  18. #1378
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pa zar nemaju BMP sa tockovima i bullet-proof tyres?? Ja sam ih vidio dosta odje i receno mi je da su Russian BMPs. Sovjetske padobranske i desantne jedinica su imale male
    oklopne transportere. Mozda grijesim, cekiracu!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  19. #1379

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Noble gledajuci tvoje slike Avganistan djeluje ko fino mjesto za porodicni odmor .

  20. #1380

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Kupio sam novi kompjuter.

    Napoleona i MTW2 sada igram na maximumu, ludnica. Radijem se ko malo dete, nisam imao normalan kompjuter duuuugo vremena.

    Nego braco Hrvati, glasaste protiv gej braka?
    Sada ce mozda EU da oladi Srbe i Ruse sa kritikama a?
    Ugly as the north end of a pig going south

    гурманска пљескавица пуњена ролованом пилетином и умотана у сланину, па све то у кајмаку

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •