Page 77 of 79 FirstFirst ... 275267686970717273747576777879 LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 1575

Thread: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

  1. #1521
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    @Alejandro Sanchez
    Kad djela brati, ocen krasivaja video. Menja ocen dragoi cto Donetski opolchenci unichotzili ukrainske fasiste i banderovce. Molodjec!

    I djeste ljudi, sto se radi? Kako su svi, sto ono demonstriraju sipci u Pristinu, "uvrijedio" ih je Srpski ministar jer je osudio sto su kamenovali i napali grupu povratnika
    u Djakovicu! Stvarno absurd, ovakvo nesto se samo odnjih moze i ocekivati!!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  2. #1522

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by The Noble Lord View Post
    @Alejandro Sanchez
    Kad djela brati, ocen krasivaja video. Menja ocen dragoi cto Donetski opolchenci unichotzili ukrainske fasiste i banderovce. Molodjec!
    И добро и лоше. Али све у Божјим рукама.
    Невоља је у томе није само бандеровци умрети. Међу многим украјинским војницима има руски народ, који су били жртве нацистичке пропаганде.

    http://vk.com/video-23956241_170999330

  3. #1523
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/53...rahu/komentari

    Nije mi jasna jedna stvar, Bugari negiraju Makedosnku naciju, kulturu, identitet i jezik, Grci negiraju ime, Albanci oce bukvalno da uniste Makedoniju samo ako im mogne
    biti, a ovi iz VMRO-NP stranke placaju i stavljaju bilborde po glavnome gradu drzave dje objasnjavaju da ih je "strah od srpske asimilacije"! Ovo bi bilo super komicno i
    moronski smijesno da nije tragicno jer se ovim vrsi neka vrsta pritiska na etnicku grupu sto je mozda jedna od najodanijih Republici Makedoniji.

    Znam da je to pro-Bugarska stranka i da je Georgievski Bugarofil, ali sta su ovim stuntom htjeli da postignu, mozda da skrenu paznju na sebe da postoje ili slicno.
    Ironija svega ovoga je da anti-Srpske bilborde nisu postavili u Albanskom dijelu Skoplja, jer je taj dio grada totalno asimiliran odnosno Albaniziran!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  4. #1524
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Djeste ljudi, sto radi. Sto ima novo? Kakva je ono invazija Albanaca sa Kosova sto u tranzitu prolaze kroz Srbiju da bi docepali Madjarske.
    Zao mi je ljude sto napustaju svoje kuce sa malom djecom, stvarno! Ali mi je gadno kad cujem neke njihove politicare kako za ovo okrivljuju
    Srbiju i "velikoSrpske ambicije". Pa dje im je obraz i kako ih nije stid!!..
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  5. #1525
    Uros's Avatar Laetus
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Serbia, Indjija
    Posts
    1

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Поздрав свима!

    Нисам ни знао да нас има оволико фанатика за тотал вар серијале. Играм баш дуго, дуго сам и члан форума.

    -

    Што се тиче ових Шиптара што иду ка Европи. Нека иду, што их мање буде боље по нас. Ионако су квази држава. (Условно речено држава)

  6. #1526

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    whats serbia doing to stop the flow of the Albanians lately, they will only create n nothing but a trouble!
    **ROMA SURRECTUM 2.0 RULES**

  7. #1527
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    I don't think we care


  8. #1528

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pozdrav kafani, Inace primjetio sam da sada i Hrvatska i Srbija i Bosna imaju imbecila predsjednika (ili se kaze prijedsednik? ).

  9. #1529
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    De su Minde, živ ti ja


  10. #1530

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Dobro drago mi je, nadam se da jos pravite taj mod.

  11. #1531
    NekoGenijalan's Avatar Unruffled Equanimity
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Tamo Daleko
    Posts
    870

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Ne znam tačno šta se dešava, ali tu i tamo se nešto uradi. Izgleda da je ova naša glavna jako bolesna i za sada ne izbacuje modele. Uglavnom se odradi nešto oko pisanja i kodiranja, poneki script i tako.
    Još se mrda, ali sporije od puža


  12. #1532
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    http://news.yahoo.com/serbia-hires-e...152437334.html

    Za svaki vid saradnje i za angazman sto ce voditi ka boljitku drzave sam, ali angazovati jednog ratnog kriminalca, lazova, beskicmenjaka i bitangu kao sto je Blair
    je van zdravog razuma, taj necovjek i nesoj je od 1999 pa do 2008 odgovoran za najmanje preko 400,000 poginulih i ranjenih u SRJ, Afghanistanu i Iraqu, plus sto
    je ta bitanga odgovorna za totalno rasturanje i destrukciju Iraqa i njegove drevne civilizacije! Pii, jedan nacisticki cuvar konclogora ima vise moralnog autoriteta od Blaira,
    tog nemoralnoga ubice i retardiranog kretena koji je olicenje moralnog posrnuca Evrope u 21 vijeku!!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  13. #1533
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pozdrav svima, ako vas jos ima Aj ako je neko raspolozen da gubi vreme nek dodje ovamo.
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  14. #1534

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    • ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! +



  15. #1535
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Quote Originally Posted by clandestino View Post
    Pozdrav svima, ako vas jos ima Aj ako je neko raspolozen da gubi vreme nek dodje ovamo.
    Djesi legendo, sto se radi, Kako cerkica?? Nisam nesto u te online games, ali navrati ti u kafanu cesce! I HRISTOS VOSKRESE svima sto slave!!!
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  16. #1536
    The Noble Lord's Avatar Holy Arab Nation
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Peshawar, Pakistan - Kabul, Afghanistan
    Posts
    7,822

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Djeste ljudi, sto se radi. Juce slucajno naleceh na YouTube video o Srpsko-Hrvatskim odnosima, "Srbi i Hrvati - Povijest jedne averzije". Pretpostavio sam
    da je to jedna konkretna i fer analiza odnosa dva naroda, gledano sa neutralne tacke gledista. Medjutim, kad sam poceo gledati video to je nesto nenormalno,
    cak i najgluplji propagandisti se nebi drznuli da naprave takvu nebulozu, smijesno do te mjere da i vise nije smijesno. Po tom videu Hrvati vec 1000 godina imaju
    svoju drzavu i najveca im je prijetnja bila Srbi, Srbi su im uvijek probleme pravili, od perioda prije Tomislava do danas, Srbi su im o glavi radili, opsesija sa Vlasima,
    kako su i oni Hrvatskoj o glavi radili, Bosna je Hrvatska zemlja, kako srbi nemaju nijednu pobjedu i rat, drugi su ih oslobadjali, i sve to dok je Hrvatska bila
    nezavisna i slobodna zemlja. Ni pomena o Madjarima, Ottomanima, Austrijancima, Madjarizaciji i Germanizaciji Hrvata, sanse koju je Hrvatskoj dala Srbija 1918
    da bude drzavni subjekat, itd, itd....

    Stvarno, na YouTube se moze dosta interesantnih stvari pogledati ali isto tako taj access je svakoj spodobi dao mogucnost da ispliva na povrsinu i da napravi
    nebuloze i groteske od dokumentarnih emisija, ovo je jedan od tih videa!



    LINK: https://www.youtube.com/watch?v=ezVckUHxoPI
    [IMG][/IMG]
    أسد العراق Asad al-Iraq
    KOSOVO IS SERBIA!!!
    Under the proud patronage of the magnificent Tzar


  17. #1537
    Hrobatos's Avatar Praeses
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Berlin, Germany
    Posts
    7,786

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Sta ima raja?

    Sto se tice ovog gore, ustaski minhenski zdrug i cetnicka becka divizija nastavljaju propagandne ofenzive

  18. #1538

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Kako je svima, planira li ko posjetiti Liberland ?
    http://liberland.org/en/main/

  19. #1539
    clandestino's Avatar Primicerius
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Novi Sad, Serbia/Hell
    Posts
    3,374

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    de si lorde kralju, evo ja kad navratim ovde nigde nikoga pa sam izgubio naviku, pre je bilo mnogo aktivnije. dobro je mala, evo sad ce 6 meseci. kako su tvoja gospodja i curica, jel si dobio jos koje dete?
    join the light side of the Force: Kosovo is Serbia
    Fight for the creation of new Serbian Empire


    == BARBAROGENIVS DECIVILISATOR ==










  20. #1540

    Default Re: "Kaфaнсke причe" (Serbian)

    Pozdrav momci, ja sam isto kao i Clan izgubio naviku da svraćam kad se polako povukla stara ekipa poptuno je utihulo, a i bio sam pod obavezama i poslom. Obojici tatica sam čestitao ćerkice i drago mi je da vidim da je sve super ! Pošto sam za sad ponovo u Srbiji, igram se sa sinovcem, pa tako nadoknadjujem malo očinski nagon za sad

    Evo sad se malo vratih, iznerviralo me ovo u Kumanovu, pa malo napisah (bili moderatori dva puta zavorili temu kad je nko otvorio, kao nije bitno!! ) a naročito jutros kad sam pročitao izjavu gen seka NATO da poziva sve strane!? na uzdržanost!! Naravno, na zapadnim medijima o bitki u sred Evrope od skoro dva dana sa grupom od 40+ terorista sa Kosova skoro ni reči...
    Last edited by 4th Regiment; May 11, 2015 at 05:02 AM.
    Tribal Total War

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •