Zdravim Sinuhete,

Sice se nezname, ale sme Cesi, tak sem si rekl, ze ti napisu cesky. Hledal jsem na foru mody pro vylepseni AI v bitvach (jak pro RTW, MTW2) a nasel jsem tvuj mod a Darthuv. Koukam, ze se snazis i o mod, kde jsou husiti, no parada. Chtel bych ti podekovat za cas a energii, kterou do toho vkladas. Dnes jsem to objevil, tak se to budu snazit nainstalovat a zkusit.

Jsem rad, ze nekdo jako ty a zrovna Cech se snazi vylepit tu silenou AI, ktera provazi vanila verze RTW a MTW2. Ja sem dloho paril Europa Barbarorum, „nedavno“ sem naistaloval EB 1.1. ale bohuzel jejich original AI nestoji za moc (za velky kulovy) a zatim zadnej mod upravujici AI pro EB1.1 tusim neni, tim padem to pro me ztraci to spravny kouzlo. Nebavi me bojovat proti stupidnimu nepriteli, kterj se nezmuze na nic vic, nez na rozptyleni svy formace a stupidni utoky bez podpory na kridlech.

Driv sem hral EB 0.82 s tvymi Darthovymi mody, nic lepsicho a tak challenged jsem do ty doby vramci RTW nežral.

Proto ještě jednou díky moc za tvoji praci!!!

PS: Co si mam podle tebe ted instalnout, abych dosahl nelepsich vykonu AI u MTW2. Je to Sinuhets Battle Mechanics v5.0 nebo v3.0? Nejak sem z toho domatenej.